MUDr. Miroslav Fedurco - gastro

katusskaa
3. apr 2023

Ahojte, má niekto relatívne čerstvú skúsenosť s touto ambulanciou? Napr. či sa objednáva najprv k lekárovi a až potom na vyšetrenia, aký majú prístup k pacientovi a pod. V KE som sa doteraz na gastre stretla len s tým, že automaticky vás objednajú najprv na gastroskopiu a k dr sa dostaneš vlastne až s výsledkami. Ocením každú informáciu o tom, ako to u nich funguje. Ďakujem.

1talizmanik1
3. apr 2023

@katusskaa ahoj, ja k nemu chodim, na prve vysetrenie som sla nalacno, hned urobili gastro, vzali vzorky, povedal mi, co zistil, poslal ma na sono a objednal tak, aby boli vysledky zo vzoriek a sona.

siegi
4. apr 2023

@1talizmanik1 si spokojna? Ja si hladam nejakeho dobreho gastro a zvazujem prave dr fedurca

1talizmanik1
4. apr 2023

@siegi bola som tam vlastne u troch dr. Fedurco, kardos a taky novy mlady, pristup dobry, vsetko vysvetlene, da sa robit aj vysetrenie cez nos za doplatok 10€

sunny15
10. apr 2023

Ja som tiež bola spokojná,konečne mi niekto povedal že aký je problém a nakoniec som ho mohla začať riešiť, všetci traja lekári boli veľmi milí,sestrička podľa toho aký má deň,ale za mňa bola dosť nepríjemná.

claire10
11. apr 2023

No mne teda vobec nepomohol, pocas prveho vstupneho rozhovoru odisiel 5 krat zdvihnut telefon, vobec ziadna snaha riesit moj problem, uz by som tam viac nesla..

katusskaa
autor
11. apr 2023

@claire10 a objednal hned na endoskopiu?

sunny15
12. apr 2023

@katusskaa gastroskopiu robia hneď v ten deň,absolvujete vstupný pohovor a potom urobia gastroskopiu,ak idete na kolonoskopiu tak tam vás objednajú a vysvetlia postup ako užiť preháňadlo atď

claire10
12. apr 2023

@katusskaa ja dom bola len na vstupnom rozhovore..neboli mi treba robit endoskopiu

diaalex
1. jún 2023

@katusskaa bola som uňho, najskôr hadička cez nos a potom ma hneď pozrel lekár, následne ma poslali na ultrazvuk brucha a opäť spať k ním a to bolo všetko 🙂 na hadicku ta všade poslu, lebo to je základ

katusskaa
autor
20. jún 2023

bol niekto v tejto amb na kolonoskopiu? prosim do spravy

nika511
24. aug 2023

Začala by som s tým, že som mala termín…. A po pritom SOM ČAKALA 3 HODINY V ČAKÁRNI. Nechápem, potom načo treba pýtať termín???? ZAČALI PRIJÍMAŤ PACIENTOV, ktorý mali termín na neskoršie??? TO ČO JE ZA SYSTÉM?? No nech sa na mňa nikto nehnevá….
Lekár??????!!!! Je úplne arogantný, nikdy som nezažila takého arogantného človeka, ani ma nevyšetril, ako na iných gastro. amb. len vypísal papier a po pritom vyšiel 4x telefonovať, nechal ma tam… Ľudia… choďte radšej inde!!!!!!!

nika511
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
walentina7
24. aug 2023

Ako dlho sa u nich čaká na objednanie? Mesiac,dva,tri...?

nika511
24. aug 2023

@walentina7 zavolala som tam a na druhý deň mi dali termín… aj som sa čudovala že ako je to možné.. ale teraz už to chápem

sunny15
24. aug 2023

@walentina7 ja som čakala mesiac a pol

diaalex
24. aug 2023

@walentina7 čakala som mesiac

diaalex
24. aug 2023

@nika511 😀 veď už všade, každý lekár má napísané, že čas objednania je čas kedy sa máte na vyšetrenie dostaviť a nie čas kedy budete vyšetrený 😀 nechápem čo vás na tom rozčúlilo 🤷🏻‍♀️
Ja som raz čakala 5min a raz 20 min a arogancia? Stretla som tam 3 lekárov, 2ja mi robili gastroskopiu, úplne milí lekári, ukázali čo vidím, pýtali sa ako sa cítim, či mi nie je zle a keď som prišla s výsledkami bol tam starý lekár a úplne zlatý, vysvetlil mi čo mám robiť a že už po operácií nemám chodiť, že problémy prestanú. Keď som sa aj niečo pýtala, úplne ochotne vysvetlil ☺️
Mohol mať zlý deň, ale veď to máme všetci a keď ste bola taká arogantná ako v tomto príspevku, tak by som sa ani necudovala, že k vám bol nepríjemný.

nika511
28. aug 2023

@diaalex ja ne hovorím o 20 min. Čakania, ale 3 hod. Keďže som bola aj na lacno a ja som tam bola medzi prvými a zobrali ma skoro ako poslednú, vôbec som nebola arogantnà, mozno vy ste boli inde na gastro… ja konkrétne hovorím a píšem o Mudr. Fedurcovi, úplne bol povýšenecky a arogantný, a čo keď mal zlý deň??????? Musím odniesť aj do roboty ???????????!!!!!!! Pracuje s ľuďmi ….

diaalex
28. aug 2023

@nika511 ja som tam šla na 13:30 na lačno milá pani a predsa som nerobila cirkus 😉 a to som ešte celý deň aj kojila dcérku 😉 bola som pri 3 mužoch, ani jeden nebol arogantný. Skôr si myslím, že u vás bol problém, veď to vidno az z vašich komentov a otáznikov a výkričníkov 😉

1talizmanik1
28. aug 2023

Ja som tam bola u fedurca, kardosa a ten mlady je tusim misko, vsetko vysvetlene, nikdy problem nebol.som v ich ambulancii asi 4 roky (tusim odvtedy ma bolel zlcnik, reflux atd) raz som cakala asi 2 h dlhsie, pretoze bolo predomnou na vysetreni viacero diabetikov. Kontroly mam kazdych 6 mesiacov.

tereziajurosova
19. okt 2023

@nika511 Súhlasím s vami. Dnes som bola objednaná na pol 8. Prišla som o 7:15 hneď odomna zobral pán MUDr. Fedurco papiere a kartičku. Prešla hodina stále som čakala. Prichádzali ďalší pacienti všetci boli vyšetrení skôr ako ja. O pol 10 som sa ozvala že kedy mi vlastne chcu zobrať krv keď som tu na lačno a čakám tu od 7 rána. Sestrička mi povedala čakajte. Čakala som ďalej. Bolo pol 11 keď som išla klopať na dvere že je mi zle keďže mam problém s črevami a som tam bola od 7 nalačno tak mi drzo povedala sestrička že poradie si určuje lekár. Pýtam sa tak potom načo mi povedal že mam prísť o pol 8 keď ma tam nechal sedieť do pol 11? Hneď mu isla niečo povedať a zavolali ma dnu. Prvá drzá otázka lekára bola či neviem vydržať sedieť a čakať!! Kde to sme? Takto sa ma lekár zachovať k pacientovi? Pýtal sa ma na akú som bola objednaná povedala som že vy ste ma objednali na pol 8 pozrel namna takým pohľadom ako keby ma on neobjednaval. Ani nemusel nič vypisovať hneď som od neho zobrala kartu a odišla som. Kto má trpezlivosť sedieť 3hodiny v čakárni kľudne k nemu choďte ostatným pacientom ktorí nad ním uvažujete neodporúčam ho!!

nika511
19. okt 2023

@tereziajurosova peresne, dobre ste robili, že ste zobrali kartu. Ja som bola v šoku a nevedela som hneď zareagovať.