Nemocnica Šaca - dobrý pôrodník

deni9
18. jan 2021

Ahojte,mate niekto skusenosti s dobrym porodnikom v saci? Konkretne by som sa chcela spytat na mudr. Kristinu Ziarovu. Dakujem

diaalex
18. jan 2021

@deni9 s ňou konkrétne nemám, ale rodila som pri MUDr. Švingál a maximálna spokojnosť fakt... nenastrihával, dal mi kozmetický steh (aby som mala nejakú spomienku, keďže to bolo bez zranení), poriadne ma vyčistil, večer ma prišiel ešte pozrieť na izbu, na ďalší deň mal nočnú tiež ma pozrel ... fakt som bola neskutočne spokojná s ním a to sme nemali vybaveného lekára 🙂

ma0000ja
20. jan 2021

@diaalex prveho syna tiez odrodil Svingal (2017), ale uz v nemocnici nepracuje. V septembri som rodila u Dosedlu.

diaalex
20. jan 2021

@ma0000ja to vážne? ja som rodila v decembri 2019 a plánovala som aj ďalšie pri ňom

lala123
20. jan 2021

Rodila som 2x u Dr.Otta Tomasu sekciou a bola som veľmi spolojna. Aj keď toho veľa nenahovori ale je to odbornik

ma0000ja
20. jan 2021

@diaalex v septembri 2020 som rodila druheho a uz tam nepracoval

diaalex
20. jan 2021

@ma0000ja a nevieš náhodou že kam odišiel?

naty151
21. jan 2021

Obidve deti som rodila plánovanou sekciou u primara Dosedlu a bola som maximálne spokojná

deni9
autor
21. jan 2021

@naty151 Treba si porod do predu dohodnut alebo ako to v saci funguje?

diaalex
21. jan 2021

@deni9 nie, keď rodíš prirodzene, tak prídeš, porodis 🤗 sekcia sa zvyčajne dohaduje

ma0000ja
21. jan 2021

@diaalex netusim 🤷🏻‍♀️

deni9
autor
21. jan 2021

No urcite pojdem na sekciu...povedal mi to moj gynekolog,cakam dvojicky

diaalex
21. jan 2021

@deni9 tak by som šla čím skôr za Dosedlom nech o tebe vie a poprípade ťa môže sledovať

m.marhulka
21. jan 2021

@deni9 aj mne celý čas tvrdili, že pôjdem na sekciu (kvôli tomu, že čakám dvojčatá), prišla som do Šace a tam- prečo sekcia? Veď porodíme... Nakoniec bola aj tak sekcia, lebo sa to všetko veľmi rýchlo zomlelo .. ale ok. MUDr. Gimera, môžem odporúčať.
Ďalší pôrod som si vybrala prirodzený- odrodil MUDr.Kelij - za mňa úplne 🔝
Treba sa informovať a dohodnúť, tam nemajú s ničím problém.

ericka_123
25. jan 2021

@deni9 ja som rodila v apríli pri Mudr. Okutyovej a za mňa super, nemala som dohodnutého pôrodníka. Pôrod bol ľahký a rýchly. Mňa na poradni asi 3x vyšetrovala lekárka na ktorú sa pýtaš a možno je dobrá, ale pre mňa boli jej vyšetrenia veľmi bolestivé.

daaankaaaa
29. jan 2021

@deni9 ja som ju mala pri pôrode mala vtedy službu 🙂 mala som na ňu šťastie aj na poradniach ;) ako prvo rodička som nevedela do čoho idem...ale pani doktorka je skvelá všetko dobre dopadlo 🙂

deni9
autor
30. jan 2021

@daaankaaaa a mala si prirodzeny porod? ja urcite budem mat sekciiu cakam dvojicky,a preto by som aj chcela nejakeho odbornika,tiez som prvorodicka a neviem co a ako. Myslis tu doktorku ziarovu si mala?

daaankaaaa
31. jan 2021

@deni9 mala som prirodzený pôrod jedno dieťa a mala som doktorku Žiarovú

viki938
3. jún 2021

Porodnik michalovce

nikolcrow
4. apr 2022

Ahoj síce už asi neaktuálne ale možno pre budúce mamky mna odrodila žiarova v r. 2019 a max spokojnosť veľmi zlata pani doktorka 🤍 o 2 mesiace rodim znova dúfam že na nu natrafím 😁

daaankaaaa
4. apr 2022

@nikolcrow ja som pri nej tiež rodila v 2018, ale teraz je na materskej takže ju určite nestretneš 🙂

nikolcrow
4. apr 2022

@daaankaaaa ahaaa tak to som netušila škoda 😊 ale viacerí sú tam skvelí lekári 🙂

danielle799
12. júl 2022

@nikolcrow prosím Vás koho odporúčate? Ja som bola u Dosedlu, ale bolo to daaaavno, teraz pozerám ze je prednosta

daaankaaaa
13. júl 2022

@nikolcrow pani doktorka je na materskej ;)

nikolcrow
13. júl 2022

@danielle799 6.6 som porodila syna odrodila ma p. Doktorka Bernáthová 😍úžasná pani doktorka nasmiali sme sa nádherný 5 hodinový porod 😊takze odporúčam ju, no zamna úžasní lekári aj - doktor Dilý a Pribula 👍🏻👍🏻

nikolcrow
13. júl 2022

@daaankaaaa áno viem 🙂 teraz som rodila pri pani doktorke Bernathovej úžasná tiež 😊

zuzu1111
19. júl 2022

@danielle799 aj ja som rodila daaaavno u Dosedlu....neviete, či teraz ako prednosta sa dá dohodnúť ako pôrodník? A či aj reálne príde ku pôrodu, keď to začne v "nevhodnú chvíľu"? Napr. v nedeľu večer?