Košice Šaca - pôrodník

sara288
29. máj 2023

Pekný večer prajem, vedeli by ste mi odporúčiť gynekológa/pôrodníka v nemocnici Šaca, s ktorým ste boli spokojné a máte dobré skúsenosti? Vopred vďaka 🙂

diaalex
29. máj 2023

@sara288 2x som rodila a 2x bez zazmluvnenia.

lalala94
29. máj 2023

Ja som si pri prvom pôrode nezazmluvnila nikoho - chyba. Druhýkrát chcem určite MUDr. Pribulu. Mala som naňho šťastie na poradni a bol super.

kikiballa
29. máj 2023

@sara288 veľmi chvália Pribulu, Dilyho a kellijho. Ja som rodila 2x bez zazmluvnenia a úplná spokojnosť.

asdfka
29. máj 2023

Ja som rodila skoro 2 mesiace dozadu, lekara som si nezazmluvnovala nakolko kamosky mi vraveli, naco usetris 350 eur, vsetci su tam dobri. A to bola velka chyba!!!
Rodila som 30hodin, najprv tam bola lekarka - masiarka uplna, ked som jej povedala ze nech je jemnejsia a ci teda pri vysetreni moze pouzit gel, tak mi odpovedala stylom ,, odteka vam plodova voda to je to iste a ja som dost jemna,,
Potom prisla uplne super lekarka, len bohuzial skoncila jej smena a odrodila ma ina. Co tiez nebola 2x prijemnejsia. Este pred porodom ma prisiel vysetrit masiar Dosedla. Toho keby mam pred sebou, mu taku strelim, ze stena mu da druhu.
Tolko k tomu, ak mas na to financie a poznas lekarov, odporucam zazmluvnit. Aby si nedopadla tak ako ja. Drzim prsty 🙂

asdfka
29. máj 2023

@asdfka zabudla som napisat, ak budem rodit po 2x, urcite to bude MUDr. Bernathova.

bela30
29. máj 2023

@sara288 Daniel Kelij.

biankaaaa
30. máj 2023

Mala som zazmluvneho MUDr Kelija, žiaľ akurát to vyšlo takže, že počas pôrodu nemohol ostať, iba ma ráno prijal. Pri pôrode som potom mala MUDr Pribulu. Obaja boli úplne top 🙂

kari55
30. máj 2023

@sara288 za mna Kelij jednoznačne. Veľmi príjemný. Všetko vysvetli dopodrobna. Nikde sa neponáhľa. Rešpektuje požiadavky. Prenášala som dva týždne a nechcela vyvolávačku a on čakal. A pri pôrode mi malú doslova vybral keď som už nevládala. Nenastrihol má aj keď možno už mohol

sara288
autor
30. máj 2023

Ďakujem Vám za odpovede. 🙂 V ktorom týždni sa to oplatí začať riešiť?

kari55
30. máj 2023

@sara288 nepamatam. Ale moja gyn mi povedala že to je posledná poradňa u nej a že sa mám hlásiť ďalej na kontroly v nemocnici ktorú som si vybrala. Ja som napísala rovno mail dr Kelij že mám záujem o poradne pri ňom aj o neho ako pôrodníka a odpísal mi a dal mi termín najbližšej kontroly