Nová nemocnica Košice - pôrodnica

mami92
31. mar 2022

Ahojte. Prosím vás rodila ste niektorá teraz niekedy v novej nemocnici? Aké to tam je a ako ste spokojne? Pýtam sa hlavne tých čo rodili už druhé, tretie ,štvrté babetko . Pre prvorodicky je skoro stále prvý pôrod traumatizujuci. 🙂
Ja som chcela rodiť v starej ale dnes mi povedali ze musím ísť do novej lebo stara je kovidova.
Dosť ma to zamrzelo lebo obe moje deti som rodila starej a bola som spokojná aj to tam uz poznám. A na Novú nemocnicu som zatiaľ nič pozitívne nepočula. Za každú odpoveď ďakujem. 😚😉🙂🙂🙂

janadj
12. apr 2022

@mami92 nadštandard majú rôzne myslím ze jedna stojí 30e na noc, ale majú aj za 5e na noc a tam máš sprchu na izbe, tiež obedujes v izbe nejdeš do jedálne a estw bola telka....len to nevieš dopredu ci bude volne treba sa opýtať v ten deň keď budeš rodit ....ale aj tie na chodbe sú úplne v pohode😊

mami92
autor
12. apr 2022

@janulla1 ďakujem

mami92
autor
12. apr 2022

@janadj ďakujem

maxi2
12. apr 2022

@mami92 dva izby majú jednu spoločnú kúpeľňu. Keď ja som bola minulý rok tak sme boli po 2 na izbe takže 4 sme mali jednu kúpeľňu. V pohode dalo sa. Lepšie ako na chodbe pre neviem koľko izieb. A keď môžem odporučiť tak určite nadštandardnú izbu. Posledný deň nám dali tretiu na izbu a bola to katastrofa ľutovala som ,že som odmietla nadštandard. Ale ja som nechcela byť sama na izbe. Počítala som s tým , že budeme len dve🤷

mami92
autor
12. apr 2022

@maxi2 ďakujem

sjiuzn
25. apr 2022

Rodila som cez Vianoce, začala som na štedrý deň, 25.12.2021 už bol na svete, bol to môj prvý pôrod, ale bola som veľmi spokojná v novej nemocnici. Personál TOP, lekári, sestričky, ešte aj upratovačky boli super. Za priestory a jedlo oni nemôžu, ale starostlivosť perfektná. Aj na pôrodnej sále, aj na novorodeneckom a aj na šestonedeli. Ja som chcela nadštandardnú izbu, ale bola som na čakačke, veľa nás ju chcelo a cez sviatky nás tam bolo veľmi veľa, nemala som šancu ju dostať, bolo tam vtedy narodených cca 40 bábätiek. Ale prežila som aj na bežnej izbe, popri starostlivosti o svoj pokladik to nebudeš mať čas riešiť. Oblečenie pre malého som nemala vlastne, dali mi, ak chceš môžeš si zobrať. Zabal si bežné veci, ako do nemocnice, aj príbor, plus poprodne nohavicky a vlozky, ale aj plienky a tie dalsie veci pre bábätko, potom za pochodu sama uvidíš, čo ti treba a prinesú ti to z domu. Ja som si dala napr.priniest vankúš na dojčenie 🙂 na izbe sme boli 3, bolo nám veselo, keď som sa išla osprchovať, alebo na WC, aspoň mi postrazili bábätko a co je najlepšie, doteraz sme v kontakte a stretávame sa, na nadštandardnej izbe si sama... ja som bola aj rada, že som ju nedostala, hoci som sa tie noci tam (a potom už ani tie doma :D) nevyspala, teraz to hodnotím ako plus, že som nebola sama na izbe. Držím palce a verím, že budeš spokojná 🙂

mami92
autor
26. apr 2022

@sjiuzn ďakujem pekne