Očná optika v Košiciach

arianna25
23. apr 2023

Dobre ránko, chcem sa opýtať, kde kupujete okuliarove ramy v dobrej cene a pekný výber? Ďakujem a pekný dník prajem

hrabovo
23. apr 2023

@arianna25 grand optical, momentálne majú zľavu podľa veku na rámy

zanka777
23. apr 2023

@arianna25 ahoj my vo Fokuse majú tam super výber a tiež dobré ceny

viestta
23. apr 2023

V Merkury optike na SNP v tom dlhom panelaku pri novej nemocnici hned pri krizovatke

taktotedanie
23. apr 2023

V grande neodporucam skla

akinomel
24. apr 2023

@arianna25 ja osobne jedine Optik Petrík na Komenského ulici. Top kvalita, top služby. Ale ceny sú vyššie hlavne za špeciálne sklá, rámy sú v rôznych cenových reláciách.

hrabovo
24. apr 2023

@taktotedanie prečo? Ja mam okuliare vždy len od nich a vždy maximálna spokojnosť

taktotedanie
24. apr 2023

@hrabovo sklicka nie su dobre

hrabovo
24. apr 2023

@taktotedanie áno, to som pochopila z prvého príspevku, ale prečo, čo je na nich zle?

lavender273
24. apr 2023

Optik Petrik na Komenskeho.

taktotedanie
24. apr 2023

@hrabovo niesu kvalitne, ram som si by vybrala tam a sklicka vo fokuse

hrabovo
24. apr 2023

@taktotedanie ja osobne som nepostrehla nič zlé na nich nikdy, vždy sa tam rada vraciam, aj kamošky len tam

taktotedanie
24. apr 2023

@hrabovo tak to je vas nazor
Ja som napisala ten svoj

hrabovo
24. apr 2023

@taktotedanie hej, len stále som sa nedozvedela v com sú sklíčka zle 🤷‍♀️

zanka777
24. apr 2023

@arianna25 vo Fokuse kupujeme a momentálne je tam zľava do konca mesiaca na rámy 50% ale len v prípade kúpy celých okuliarov vrátane skiel

taktotedanie
24. apr 2023

@hrabovo su slabej kvality z ciny za par eur a nahadzuju na ne strasne ceny, neskutocne sa spinia, multifokalne su zle centrovane a len v strede

lossless
25. apr 2023

Expres Optik na Tovarenskej, kvalitny vyber, skvele majitelky, rady poradia a meraju zrak aj na mieste

arianna25
autor
26. apr 2023

Ďakujem veľmi pekne

annaanca
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katusskaa
27. apr 2023

agnes optik stara nemocnica. super servis a maju aj dr na optike

taktotedanie
27. apr 2023

@katusskaa aj tu mam zlu skusenost bohuzial
Pacient predpis okuliarov od lekara, v optike presvedceny ze su zle a dr nutila nove , ktore si dal pacient spravit
A dosiel znova na ambulanciu ze nevidi cez okuliare nasledne sa zistilo ze ma uplne ine dioptrie ake mu boli predpisane, siel sa naspat stazovat, okuliare mu opravili a dali take sklicka ako predpisala dr na ocnej ambulancii

katusskaa
28. apr 2023

@taktotedanie manzel si dal u nich robit multifokalne, spokojny je. ja len na citanie, tiez ok.