Odporučte dobrého ortopéda v Košiciach
22. jún 2026
Dobrý deň,
zháňam dobrého ortopeda v Košiciach.Premýšľala som nad Mudr Jarabakom pri jazdiarni alebo Mudr Balogom na KVP,nejaké skúsenosti?
anonym_a85e1d
•
22. jún 2026Jarabak je fajn
Feher detto
Este si chvalia doktora co je v ergomede na moldavskej dr abdi sa vola

@nenisom MUDr Feher je úžasný ale dlho sa čaká na termín aj 3 mesiace