Odporučte gynekológa v Košiciach

2. aug 2021

Ahojte , odporučte gynekológa v Košiciach .
Chodím k pani lekárke Muránskej ale chcem od nej oddísť .

miankass
2. aug 2021

Dr. Linkesch ♥️

miskamicha
2. aug 2021

Dr.Linkesch

renca1977
2. aug 2021

tiez linkesch za mna

zivana
2. aug 2021

Naozaj je Linkesch tak dobrý? Nevadia Vám tie ordinácie hodiny? Ja som tiež nad ním premýšľala, ale práve to kedy ordinuje má odrádza.

renca1977
2. aug 2021

mam 2 male deti idem o 5.00-6.00 z domu a kym vstanu uz som doma mne praveze vyhovuju a je aj potodnik obe moje deti odrodil cize aj to je plus velke

surama
2. aug 2021

@zivana Ja som si ho prave kvoli tym ordinacnym hodinam vybrala :D Ale ak vies, ze ti to nebude vyhovovat, tak potom skus niekoho ineho.

miskamicha
2. aug 2021

@zivana praveze tie ordinacnw hodiny su super... a necaka sa dlho, nemusis brat dovolenku ak ti to v dany den nevyhovuje a taky cas sa tam dobre parkuje. Ma velmi milu sestricku 🙂

zivana
2. aug 2021

@miskamicha veď to že keby som chcela ísť k nemu na vyšetrenie musím vstávam o štvrtej ráno 😂 niesom priamo z ke … preto zvažujem, lebo hľadám nejakého onkogynekologa a on má len dobre referencie.

miskamicha
2. aug 2021

@zivana tak neviem ci on je onkogynekolog, reba si zistit, resp.tazsie pripady sa riesia uz n aklinickom pracovisku /nemocnica/.

ivangeline
2. aug 2021

Knopp na Mlynskej.

maxi2
2. aug 2021

@zivana onkogynekolog je Jozef Adam mňa operoval len teraz dlhodobo maroduje . Čo sa týka onko veľmi dobrý doktor

bambulka712
3. aug 2021

ja chodím k MUDr. De Furia a určite odporúčam 🙂

kristinatamar
3. aug 2021

Hoppan 🙂

evaachesa
3. aug 2021

Odporúčam Dr. Knopa. Veľmi zlatý doktor aj sestričky 🙂 (gynekop.eu)

zuzka_ke
3. aug 2021

@zivana Linkesch je onkogynekolog, a ma ordinacne hodiny aj normálne do 14:00 niektoré dni, pondelok a stredu tuším, neviem, treba pozrieť na webe

elly23
4. aug 2021

Linkesch 😁, ja som mala gynekologicku a nikdy som nechcela muža a az pri nom som zistila, ze som urobila veľkú chybu, mala som ísť k nemu hneď 😁