Pôrod v Šaci - platba

bibka26
7. feb 2022

Ahojte, chcem sa spýtať je tu niekto, ktorá ešte boli odrodit v Saci v Košiciach , podľa recenzii čítam že prístup aj vybavenie atď je super ale keď si dám do google názov nemocnice vyskočí mi ako prvé stránka s cenníkom, tak by ma zaujímalo reálna skúsenosť koľko sa platí keď nechcem konkrétneho lekára pri pôrode ani žiadne nadštandardy, akurát partnera pri pôrode , aké sú tam doplatky lebo podľa cenníka je cena za pôrod okolo 1000 eur ,

anicka182
7. feb 2022

@bibka26 to je cennik pre samoplatcov, ak nechces nic extra tak platíš nieco okolo 6e za hospitalizáciu a muz pri porode okolo 35€

bibka26
autor
7. feb 2022

@anicka182 vďaka za info , nevedela som na čo sa pripraviť či n treba niečo platiť už pri prvej návšteve pred pôrodom

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
biankaaaa
8. feb 2022

Za tehotenské poradne sa platí jednorazový poplatok 9€. Takisto poplatok za hospitalizáciu je 9€, manžel pri pôrode 30, ale môže byť len na nadštandardnom pôrodnom boxe a ten stojí 35. Ak nebude mať aktuálne negatívny PCR test, vedia mu spraviť rýchlotest priamo tam za 109€.

bibka26
autor
8. feb 2022

@biankaaaa 35 € za to že je tam či keď to bude zdlhavejsie napr jeden deň to začne a až druhý príde pôrod tak za oba dni po 35?

monickammm
8. feb 2022

@bibka26 nie za jeden, ale treba ratat ze ked tam raz pojde s tebou uz ho von nepustia a nedaju mu jest ani pit. cize si pobalit aj jedlo a pitie pre partnera 🙂

patriciaem
16. feb 2022

@bibka26 ahoj, no za poradne platis 9€ jednorazovy poplatok, za hospitalizaciu 9€, 160€ epidural (vybavujes dopredu ale platis len ak vyuzijes) nadstandsrdny box 30 alebo 35€ (Nepamatam presne) - tam moze byt aj manzel pocas celeho porodu (35€ sa plati, no ak je len pocas prvej doby porodnej tak neplatis), nadstandard izba kde sme boli 2 stala 44€ na noc a al by si chcela porodnika vybavit tak 300€ myslim 🙂 co sa testov tyka ja som rodila v juli a vtedy manzelovi stacilo kompletne ockovanie (2 davky), mne spravili Ag aj PCR ked ma prijimali, ale urcite uz maju ine podmienky to si treba prezistit 🙂

adaabedoya
11. jan 2024

Caute.. chcem sa spytat ci sa plati epidural v Šaci

sapoha
20. feb 2024

@adaabedoya ak to je este aktualne, tak ano plati sa 210€. Vybavuje sa podpis dopredu a bud vyuzijes alebo nie