Pôrod v starej nemocnici v Košiciach

30. júl 2022

Pekný deň prajem, ako ste boli spokojné? Mali ste vybratého doktora alebo nie? Aké boli sestričky ? Ako prebehol porod ? Čo si preistotu zbaliť mimo toho čo je v ich zozname ? (Kľudne píšte aj iné veci nie len to na čo sa pýtam) ďakujem🙂

domireb
30. júl 2022

Mne sa hodili rukavičky pre malú, to nedávali. Veľa vecí si brať nemusíš, košeľu,vložky, podložky ti dajú erárne a sanitárky len hučia, keď musia ťahať tašky zo vzdycharne. Keby dačo, muž ti donesie. Ale čo ľutujem, že som od muža nepýtala jedlo, tá nemocničná strava je proste bleh, nedajbože k tomu diéta. Doktora som nemala, sestry sú ako všade, aj milšie aj menej milšie, môžu / nemusia mať svoj deň. Spätne by som dieťa vyzliekla z perinky a holá s ním preležala celý deň v posteli na cecku.

surama
31. júl 2022

Ano ano, jedlo si vezmi. Ale najlepsie take, ktore je uzavrete a vies ho spatne uzatvorit..ziadne napr. sladke pecivo v sacku. Mne tak manzel doniesol a v nosi som zistila, ze mam vsade mravce 🙈 Potom mi nosil uz len balene croissanty. Sladke nenechavaj nic otvorene. Oni to tam super upratuju, ale mravce pridu aj tak, ked urobis chybu ako ja 😃