Skúsenosti so ZŠ Hroncová a ZŠ Polianska Košice

registracka
21. mar 2022

Ahojte mamičky,

aké máte skúsenosti so školami v Košiciach Hroncova a Polianska? Zaujíma ma prístup učiteliek k deťom, riešenie prípadných problémov v kolektíve...Ďakujem!

lucka_ke
21. mar 2022

Hroncova išla dole vodou, kedysi tam boli športové triedy a teraz ani telocvičňu nepoužívajú

registracka
autor
21. mar 2022

@lucka_ke nepoužívanie telocvične asi súviselo s covidom,nie? A predpokladám, že sa to netýkalo len Hroncovej

zanka777
21. mar 2022

@registracka Hroncova je super môžem len odporučiť všetkými 10 timi 👌❤️syn tam chodí a sme maximálne spokojní

zanka777
21. mar 2022

@registracka presne tak boli opatrenia tak preto sa nechodilo do telocvične. . nerozumiem ako to môže niekto spájať s tým že tá škola ide "dole vodou"...

lucka_ke
22. mar 2022

známa tam má dve deti, len píšem čo hovorila - dala tam deti kvôli športu a nerobia nič, cvičia na chodbách, športové triedy už nie sú

registracka
autor
22. mar 2022

@zanka777 ďakujem 🙂 koľko majú deti v triede?

zanka777
22. mar 2022

@registracka v synovej triede je ich 23 😊

nanka3
1. apr 2022

@lucka_ke ZS Hroncova nie je sportova skola, a nie su a ani tam neboli sportove triedy. Pred koronou chodievali deti korculovat, co bol aj normalny predmet zapisovany na vysvedceni, ale zial, kvoli pandemii sa to muselo prerusit, Tento skolsky rok su telocvicne vyuzivane, aj ked iste obmedzenia tam boli (napr. TV pred koronou zvykli mat dievcata 2 tried spajanu telesnu a zasa chlapci A,B mali spolu, co sa samozrejme pocas opatreni nedalo, takze namiesto 2h TV do tyzdna v telocvicni, boli raz v telocnicni 1 trieda- chlapci a dievcata spolu a na druhej hodine boli spolu ziaci dalsej triedy. A nie, je pravda ze Hroncova sla dolu, prave naopak, svedci p tom pocet zapisanych prvakov…. hroncova ma prave privlastok ako skola, ktora dokaze k detom pristupovat individualne…

zanka777
1. apr 2022

@nanka3 presne tak mám tam syna tak viem o čom je reč... Keby bola taká slabá škola tak sa tam pred dvomi rokmi neotvára 5 prvackych tried 😉

lucka_ke
2. apr 2022

@nanka3 boli a práve kvôli športu tam dala obe deti, teraz už nie je nič, navyše nový riaditeľ do malého priestoru stále berie nové a nové deti

lucka_ke
2. apr 2022

.

ifka888
8. mar 2024

@registracka Dobrý deň, prosím máte nakoniec skúsenosť so ZŠ Hroncova?

registracka
autor
9. mar 2024

@ifka888 áno, mame, sme spokojní. Dcéra vyhrala úžasnú pani ucitelku a vychovavatelku, vela závisí od práve od toho,akého učiteľa dieťa ma🙂

katarina412
Autor odpoveď zmazal
Zobraz