SonoClinic - doprovod

22. aug 2022

Ahojte,na ďalší týždeň idem na utz do sonoclinic a písali mi sms že doprovod je povolený. Ako to tam prebieha? Normálne vojdem s partnerom dnu do ambulancie alebo on vojde až neskôr? Dakujem

nafka0483
22. aug 2022

Ano, vojdete spolu a bude cely cas pri vysetreni 🙂 kedy neskor by si chcela? 🙂

saska85
22. aug 2022

Bola som teraz v piatok, normalne spolu vojdete k lekarovi, on si sadne na kreslo a ty si lahnes. Pozerate spolu na obrazovku

gr3tch3n
22. aug 2022

Prídeš do čakárne, vyplnis nejaký súhlas..odovzdas usb ak ches foto..potom ťa zavolajú a ideš dnu aj s partnerom kde sa pozeráte na veľkej obrazovke na ten malý zázrak 😊 Dr. pekne všetko premeria vysvetlí čo pozerá a či je všetko ok.. nahrá foto a video na usb.. vyjdes von.. partner úplne.. tebe ešte zoberú krv v takej "predambulancii" .

l_u_c_k_a111
23. aug 2022

tak tak normalne sme isli spolu dnu 🙂 cely cas sedel na gauciku oproti telke a sledoval jedine co tak mna museli pozerat aj z dola lebo sa pani doktorke nieco nezdalo a kedze by som bola otocena rovno spodkom smerom k nemu tak ho poprosili aby na chvilku isiel von ze toto vidiet nemusi 😂 a ze ja za nim za chvilocku pridem 🙂 cakal ma v cakarni cely dojaty pretoze sa mu splnilo to ze bude mat chlapca 😂😂

viki91
3. okt 2022

@gr3tch3n a kolko sa čaká na výsledok z krvi? Ako to prebieha? Posielajú mailom? Dakujem 🙂

saska85
3. okt 2022

@viki91 nepovedali vam, ze mate zavolat ?

viki91
3. okt 2022

@saska85 vo štvrtok mám termín, ešte som nebola 🙂 a robia to cez brucho alebo zo spodu? Dakujem

saska85
3. okt 2022

@viki91 povedia, kedy mas zavolat alebo napisat sms. Zda sa mi, ze o tyzden som volala. Na prvom screeningu mi robili aj aj, na druhom len cez brucho a teraz idem ma tretí, to este neviem. Ale pise, ze aj krcok kontroluju

saska85
3. okt 2022

Vysledky krvi poslali mojmu gynekologovi v papierovej forme

Alebo mailom, neviem ale ma to v karte vytlacene

viki91
3. okt 2022

@saska85 rozumiem...lenže ma tam moj gynekolog neposlal, nechápem prečo, rieším to sama, a už som na konci 13tt. kamošky mi povedali, nech idem radšej, tak som tam zavolala.

saska85
3. okt 2022

@viki91 ani mna neposlal 🙂 ale ked si vypytali tehotensky preukaz, tak videli jeho meno

viki91
3. okt 2022

a potom tvoj gynekolog nemal s tým problem, že si bola aj inde? neviem či mám mu zavolať, aby vedel o tom že idem, alebo môžem to riešiť tak sama. 🙂

saska85
3. okt 2022

@viki91 on mi na zaciatku len povedal , ze cim viac vieme, tym lepsie 🙂 ale nutit ta do toho nemoze , lebo to stoji peniaze. Keby nieco tak povedz, ze ste chceli spolu s partnerom vidiet babatko a hotovo

viki91
4. okt 2022

@saska85 dakujem a este jednu otazku mam, na prvom sone uz Vam povedali aj pohlavie?🙈

saska85
4. okt 2022

@viki91 ano, podla nejakeho vybezku a nemylili sa 🙂

l_u_c_k_a111
4. okt 2022

@viki91 ano a trafili sa 😂

viki91
7. okt 2022

@l_u_c_k_a111 jeej super ;) nam este nepovedali pohlavie, ze vraj vidi to iba na 80 percent, tak uvidime o 2 tyzdne z trisomy🙈

saska85
7. okt 2022

@viki91 taak nie stale je to vidno :D pri kom ste boli?

l_u_c_k_a111
7. okt 2022

@viki91 nam na prvom usg pani doktorka povedala ze nam nechce vraviet pohlavie a tak sa pytala co si myslime ze to bude moj manzel z gaucika hned vykrikol ze chlapec … a ona tak na neho pozrela a povedala ze nechce nam kecat blbosti mame to brat s rezervou ale aj podla nej to bude chlapec a tak aj bolo hoci som mala stipku nadeje na dievcatko tu mi dal moj gynekolog ked povedal ze na chlapca to nevyzera ale o tyzden na to v 20tt v sono clinic potvrdili ze ano je to chlapec a teraz v 30tt sme videli mladeho pana v plnej krase v 3D 😂😂😂😂 kedze mal nozky na siroko

nafka0483
7. okt 2022

Nam v 12tt povedali dievcatko na 80-90% a v 20tt potvrdili na 100%

jazminn
17. okt 2023

moja dcéra je v 15tt posiela ju jej gynekologička aj s výsledkami krvi, ako čítam tak si tam môže vziať aj svoj kľúč?

nafka0483
17. okt 2023

@jazminn Usb kluc musi byt uplne novy zabaleny. Oni si ho odbalia. Je to kvoli bezpecnosti.