Ultrazvuk 3D/4D v Košiciach

radkadadika85
7. jún 2021

Dobry den, chcem sa opytat mamiciek, tie ktore ste boli alebo sa chystate na ultrazvuk 3D/4D v Kosiciach , ktoreho dr odporucate a ak mozte aj cenu napisat ultrazvuku... Dakujem

surama
7. jún 2021

@radkadadika85 Ahoj, bola som na Roosveltovej, cena bola 70e a nevyberala som si lekara, ale volala som tam a objednali ma. Je potrebne sa objednavat dost vcas, lebo termin ti daju az tak o mesiac. Vysetrenie mi robila tusim Dr. Janosova a bola uplne v pohode, vsetko podrobne vysvetlila. Maly spal pocas vysetrenia, tak ho aj budila, lebo mal rucky pred tvarou stale 😃 Usb musis doniest uplne nove, este v obale. Potom na nom dostanes fotky + videa.

radkadadika85
autor
7. jún 2021

@surama dakujem za info aj ohladom usb, dakujem

viky_21
7. jún 2021

@radkadadika85 ja som bola tiez v Sonoclinic na Roosveltovej u pana Dr. Hatliara. Doktora ti vyberu oni. Prvy ultrazvuk 60€ a teraz ma caka druhy a ten 70€. Viem ze 3D robia aj v Myslave ale neodporucaju velmi aspon co som citala nejake recenzie na nete.

pa_tricia19
7. jún 2021

@radkadadika85 ahoj, ja som bola v myslave u Juhasa, prvé vysetre je tuším 55€, v druhom trimestri 65/70€, záleží od tripple testov .. usb si musíš doniesť nové zabalené ako píšu baby vyššie, alebo si vieš u nich zakúpiť (8€) 🙂

radkadadika85
autor
7. jún 2021

@viky_21 dakujem za odpoved

radkadadika85
autor
7. jún 2021

@pa_tricia19 dakujem za odpoved

diaalex
8. jún 2021

@radkadadika85 jednoznačne Sonoclinic 🙂
1. Screening - 60€
2. - 70€
3. - 60€
Fotky a videá na USB zadarmo, tlačená fotka 1ks 10€ 🙂 ale mne osobne povedal lekár, že nemám dávať 10€ za fotku, ale v auparku mi to vytlačia za 1€ 😁 v prvom tehu som bola 3x a teraz idem už 2.x 🙂 maximálna spokojnosť 🙂

radkadadika85
autor
8. jún 2021

@diaalex dakujem, tak nakoniec som sa dovolala do sonoclinic,tak uz len pockat do 30.6. 🙈
No presne, to si radsej vytlacim ano, 10 eur za foto je dost...

januska20
11. okt 2021

@diaalex Dobrý deň, naďalej platí,že ste boli spokojná s týmto centrom? Rozmýšľam kam ísť na prvý ultrazvuk.

diaalex
11. okt 2021

@januska20 áno 🤗 bola som tam začiatkom septembra spolu ešte aj s manželom, sestrou a 20m dcérkou, museli sme čakať hodinu, moja malá im tam skoro všetko rozobrala 🙈 nikto nič nepovedal a pani dr. úplne zlata, vsetko vysvetlila, ukázala, odpovedala na otázky …

januska20
11. okt 2021

@diaalex ďakujem Vám, tak sa tam objednám. Prvé tehotenstvo pred 6timi rokmi som bola na Masarykovej.
A ak si dobre pamätám,vtedy dvaja lekári z tohto centra pôsobili práve tam.