Žienky z KVP. Spoločnosť pri kočíkovaní?

zlaticakhalil
1. feb 2008

ahojte kocky ak ste z KVP a potrebujete spolocnost pri kocikovani budem len rada ja sama nerada kocikujem potrebujem niekoho na keckanie aby mi ubehol cas

zlaticakhalil
autor
20. máj 2009

fiha mukky trpi samopisanim 😀
aspon nie som jedina haha

BABY ARIEL NEFUNGUJE ............ASI BOLA TMA KED SOM SI MYSLELA ZE HEJ TERAZ SOM TO AJ VYPRALA V PRACKE A NIC ....FLAKY SU TAM

zase sa mi pustila krv z nosa od vcera uz 3 krat a leje sa 😠 😠 😠

zlaticakhalil
autor
20. máj 2009

len co sme prisli domov tak sa sarka hned pytala spinkat a uz aj spi 🙂
asi sa znicila vonku 🙂
idem daco robit s tou krvou bo ma slak trafi

mukky
20. máj 2009

zlati a nie si tehotna 😕 ,vtedy sa zvykne takto krv pustat 😕 😀 ,priala by som ti to kedze chces uz druhe 😅 ,mne manzel povedal ze by chcel druhe ale tak o 2 roky,a aj ja som nad tym rozmyslala ze to tak bude fajn,maly uz bude samostatnejsi,ved uvidime

mukky
20. máj 2009

ja som nedavno vstala,s malym sme spali 3.hodky a 30 minut 😀

mukky
20. máj 2009

takze ani ariel...a ake si tam mala skvrny z coho?Ja bud nechavam namoit alebo s jadrovym mydlom vyperiem rucne a potom v pracke..

zlaticakhalil
autor
20. máj 2009

nie som tehotna prave som dostala kramy .... chcem aj my druhe babo uvidime

mukky
20. máj 2009

zlati tak vela stastia 🙂 ,nemas nijake nove fotky ☹ ,mala je taka zlata 🙂

zlaticakhalil
autor
20. máj 2009

mam ale nemam cas ich tamdat 😉 😅 mozno dneska ked nezabudnem a ked arka pojde spat

mukky
20. máj 2009

teraz som si spomenula ked som malemu umyvala misku ze sa mi s tebou snivalo,si bola u nas a si chcela kavu do najvacsieho hrnceka aky mam a chcela si 18 lyziciek kavy 😀 😀

mukky
20. máj 2009

akoze nemas cas 😕 ,ved sarka ti krasne vecer spinka,co robis vecer strikujes ci spis s malou tak skoro 😕 😀 ?

norik1
20. máj 2009

cafte cafte my sme dnes posli do mesta a k doktorke konecne lebo som tam chodila skoro dva tyzdne... tak som povybavovala plno veci, zajtra idme odniest prihlasku do skolky na rok 2011 he he

mukky
20. máj 2009

ahoj norik a to neni nejak skoro 😕 ,neviem,nevyznam sa v tom...

zlaticakhalil
autor
20. máj 2009

mukky tu kavu akoze ja?ja ziadnu nepijem dobre co??? 😀

norik som tu aby si vedela ze nechrapem 😀

zlaticakhalil
autor
20. máj 2009

mukky uz by si mala dat aj ty...teraz ked sa deti narodia maminky utekaju hned zapisat deticky do skolky nemaju miesta pre ne a uprednostnuju tie, ktore maju 5 rokov lebo tie musia ist dopredskolskeho zariadenia
takze aj ty si daj

ja som dala ku vam na cottbusku

zlaticakhalil
autor
20. máj 2009

vlastne my ...curly sorry 😅

sasenkat
20. máj 2009

ja som tiez nad tym uz uvazovala ci nedat prihlasku do skolky

sasenkat
20. máj 2009

norik ty kam davas?

zlaticakhalil
autor
20. máj 2009

do skolky sasenka 😀 😀

baby chcela som dat fotky ale nech slak trafi kona vsetky su vacsie ako 700 kb tak su ulozene asi 2
neviem ako zmensit a pravdu povediac ani sa mi nechce
tak som sa nato vy............. 😎

zlaticakhalil
autor
20. máj 2009

este raz som to skusila ale nemam take male fotky co bys om tam dala a pritom fotiek je do bludu
skoda ☹

sasenkat
20. máj 2009

dakujem , zlati 😀 😀 😀
mna zaujimalo ze do ktorej skolky 😉

mukky
20. máj 2009

aj ja musim stale zmensovat 😒 ...neviem s tou skolkou...lebo ked bude druhe tak maly asi do skolky chodit nebude ked bude doma,fakt neviem...

zlaticakhalil
autor
21. máj 2009

mukky uvidis ked bude druhe budes radsej ked v skolke bude 😉

sasenka 😀

simbbaa
21. máj 2009

cavte baby...sa tu bavite o skolke?hmm ja teraz tiez rozmyslam ze co ale asi ho necham doma kedze budem doma...neviem musim sa este rozhodnut 😖

norik1
21. máj 2009

no cafte, tak prihlaska podana 🙂

Sasi chcem ho dat do tej anglickej na Cordacke, ale neviem co bude o dva roky a ci budem vladat tolko platit tak som dala aj normalnu skolku a kedze mam jednu rovno pod oknom - na Deneske - dala som tam. Mala som tam celkom dobre ohlasy, je tam aj AJ, aj folkorny suborik 😉 kazdy den ich vidim vonku sa hrat, prechadzat.... odniesla som dnes, dala som na rok 2010 a to som vraj bola uz stvrta.... velmi mila bola aj teta riaditelka a pani ucitelka co nam otvorila je dokonca susedka z nasho bloku 😀

Simba ta 5tt? uz si bola aj u doki?

simbbaa
21. máj 2009

cawko norik...no este som nebola...este si pockam...cvilku aby aj videl tu malu fazulku ...myslim ze najlepsie je ist okolo siedmeho alebo osmeho tt 😀 som nedosckava ale musim vydrzat 😒 robila som si asi styri testy a posledny bol taky silny teda cirky ze mi skoro oci vybili 😀 cicky mam uz vacsie heh co s amojmu drahemu mooooc lubi 😝 a uz mi zacina nechutit ...takze uz sa blizi obdobie ze budem travit cas na wc 😝 😅 heh normalne sa tesim..

betik ako si to zvladala ked ti bolo zle pri Lenke a zaroven domacnost a Betulka?hmm?babo rad 😀 lebo ja uz teraz som z toho na mraky ze ako to bude::.. 😅
norik inak kamoska dala svojho syna do tej anglickej skolky co si spominala a sialene peniaze tam musi davat(sice jej mangel na to asi ma hehe)ale viem ze je to velmi draha zalezitost.hmmmm no ved porozmyslaj moj nazor je ze neni vsetko co je drahe je fasa ...ved ajmy sme ako deticky prezili detstvo v obycajnej skolke a sme tu a jake premudrete no ne?heh cmukam vas vsetky baby

simbbaa
21. máj 2009

norik inak sem tam nakuknem na temu co si zalozila tu kosicanky tehulky ..a vy chodievate aj na anicku do arealu?lebo ak by si niekedy sla tak mozes na mna mysliet nie?nenahnevala by som sa 😝

norik1
21. máj 2009

no sak ved toto.... ja nie som za najdrahsie riesenie za kazdu cenu, este je to aj od ruky....a tato MS na Deneske je rovno pod kuchynskym oknom 😵 len ma zlakala ta anglina - vies, profesionalna deformacia, co uz....

zlaticakhalil
autor
22. máj 2009

presne tak nie je vsetko zlato co sa blysti ja som tiez chcela najprv sukromnu skolku ale hned ma uzemnili ze sukromne skolky nie su az tak prisne kontrolovane ako statne
tak som si dala na cottbusku
verim ze nebudeme lutovat lebo mame dobr ohlasy nanu

simba uz sa tesis na fazulku?

norik1
22. máj 2009

simba pojdeme buduci week sa ti ozvem, cislo mam 😀 a vysvetlim 😵