Ako byť krásna?

5. máj 2024

Baby, ženy, dámy....

mám také obdobie, že sa chcem venovať sebe a trošku na sebe zamakať, poraďťe, čo vám pomáha byť krajšie/viac žiariť a taak...

poprosím fakt vaše vychytávky na krásu, tipy, čo sa vám osvedčilo, nie, že maj sa rada a prijmaj sa aka si...to je taká teória, ktorú si ja nejdem...nepovažujem sa za škaredú, aj komplimenty dostávam, ale však viete, treba aj makať na sebe

pekný večer!

lenkit
5. máj 2024

Ahoj, mne pomohlo dostatočné množstvo vody a spánku. 🙂 ak zanedbávam toto, tak ani fitko, ano manikúra ma nezachráni pred popolavou pleťou a opuchmi.

lindous
5. máj 2024

Za mňa celkovo zdravší životný štýl, kvalitná strava, pohyb a radosť z neho, dobrý spánok 😊 ale teda všetko s mierou a v rovnováhe 😄 a potom záleží čo považuješ za nejaké svoje mínusy a kde vidíš priestor, že by si to chcela vylepšiť… aaa ešte nájsť svoj štýl, vedieť čo sa mi hodí a prispôsobiť tomu šatník nie je nikdy na škodu 😄

thirstymonk
5. máj 2024

Hlavne sa usmievaj. Na zdute ženske nikto nema naladu, čo sa chlapov týka :D Neboj sa žiarivych farieb, čo sa tyk aoblečenia. Šede myši nas nezaujimaju... Žiar, ži, musi z teba sršať elan.
Nejaky fyzicky tuning je až na druhom mieste potom... 🙂

vler
5. máj 2024

@thirstymonk chod do kelu. My zeny nemame zaujem pocuvat ze sa mame usmievat. My nie sme zdute, len nedlhujeme okoliu usmev. Muzovi by si to nikto nedovolil povedat...na toto bolo obdobie nosenia rusok dobre; 2 roky som nemusela pocuvat poznamky o usmievani sa

marca12
5. máj 2024

@vler Ale ma pravdu. Nemusis sa smiat,doslova ukazovat zuby. Ale ľahkosť bytia z teba by mala vyzarovat

taynee
5. máj 2024

Starostlivosť o telo a pleť, kvalitná skincare, pravidelné čistenie pleti, tvárová gymnastika. Spánok 8h, veľa čistej vody, vynechať cukor/sacharidy, lepok, viac surovej zeleniny a ovocia, vitamíny, kolagén. Cvičenie aspoň 3x do týždna po min. 40 min a fasting.

mabenn
5. máj 2024

pekne oblecenie, dobra strava a pohyb, relax, makeup, nejake telove mlieka, peelingy, a pod.

maminkadeticiek
5. máj 2024

Robim vela veci,ale poviem tie,ktore na sebe najviac vidim.
1.Vela pit-2,5 l denne.
2.cvicenie,fitko-to je nie len o figure ale aj psychicky,zena sa citi krasna
3.Banovecky cisty jogurt rano a vecer na tvar na 5 minut.Potom umyt a pletova rutina.Mala som zavedene dlho,videla som to,potom som sa zlumparila,hned to bolo vidno a ked aom zaviedla opat tak plet krasna napapana.
4.zelenina a ovocie namiesto chleba,peciva,zemiakov,menej maska
5.sukne,saty a opatky zaviest do satnika.

Mohla by som x veci napisat,ale toto vnimam najviac ze robi rozdiel.

autor
5. máj 2024

@lenkit vody pijem dosť, niekedy až až, potom vkuse v robote odbieham na WC, ale teda pijem čistú vodu, tak toto celkom mám ok, to isté spánok...skôr ma trápi aktuálne pleť a nejaké tie kilečká, asi 5 kg, čo som nabrala

autor
5. máj 2024

@lindous pohyb mi veru treba, ked mna nikdy žiaden šport nebavil...ale viem, že musím a aj chcem, lebo mám rozkysnutú riť :D

autor
5. máj 2024

@thirstymonk ach, však ja viem, že zdutá sa nikomu páčiť fakt nebudem, snažím sa, farby nosím, ale občas mám taký otrasný deň, že na úsmev fakt nemám jedinú chuť

autor
5. máj 2024

@maminkadeticiek ten jogurt ma zaujal, ďakujem za tipy!

deti95060810
5. máj 2024

cvičenie nielen kvôli postave, ale aj s psychikou robí pohyb zázraky...
psych. vyrovnaná žena je Ok - nie chodiť ako uzlík nervov.

cecilia29
5. máj 2024

V škole sme sa učili, že treba rozvíjať ducha, dušu a telo. Podľa mňa to platí 🙂

thirstymonk
5. máj 2024

@vler Nehovorim, že maš chodiť vyrehotana jak koň, že ti zuby vylezu z huby a budu tak rozptyľovať svetlo, že na lomnickom štite z observatoria neuvidia ani mesiac, to nie. Mal som skorej na mysli náladu. :D Osobne tiež nemusím, najmä dôchodkyne, ktoré sa bezdôvodne vyškieraju, dobreže im korega nevylezie :D

thirstymonk
5. máj 2024

@taynee Čo mate kua furt všetci s tym lepkom? Je to obyčajna bielkovina, nič viac. Žiaden "diabol" v potrave :D

thirstymonk
5. máj 2024

Take dni mavame všetci... 🙂

autor
5. máj 2024

@cecilia29 snažim sa...

taynee
5. máj 2024

@thirstymonk pozri si pár dokumentov o lepku teraz ( resp. pečive a výrobkoch ) dnes a voľakedy. Dnes máme oveľa viac ľudí s intoleranciou na lepok, kvôli zmene zloženia, múka sa zmenila jednoducho. Lepok nie je telu prirodzený. Ja sa napríklad z neho vyhádžem. A to som človek nad 40, odchovaná na chlebe so salámou.

lenkit
5. máj 2024

Aký šport/pohyb máš rada?

jomarch
5. máj 2024

@vler ja mam tzv resting bitch face a aj ked si myslim, ze sa napr na fotke usmievam, tak sa tvarim ako vrah 😂😂😂 co som sa ja uz napocuvala, usmej sa. neznasam to. presne ako vravis, usmev nikomu nedlhujeme.

thirstymonk
5. máj 2024

@taynee somariny. Dokial nemas celiakiu, je to uplne normalna strava. Dokial mas, to je ine. Ale ak nemas, je to normalna bielkovina. Ja nemam, tak nevidim dovod sa mu vyhybat. Nemam ani problemy s pblickami, tak nemam dovod sa vyhybat bielkovinam vseobecne. Divna doba no.

marcellka32
5. máj 2024

Pleť, vlasy, vnútorná pohoda

subartic
5. máj 2024

Z vlastnej skúsenosti môžem povedať že keď som prestala riešiť mužov cítim sa lepšie . Takže sa smejem keď sa cítim dobre a nie preto či majú alebo nemajú muži radi zduté ženy, ľahkosť bytia je síce pekná vec ale skôr sa viaže k veľmi mladým ročníkom až pubertálnym deťom . Ja preferujem v tomto smere určitú rezervovanosť a nie vycerovanie zubov a ďasien ako šimpanzia samica.
Čo sa týka starostlivsti o seba preferujem šport - u mňa je to beh + určité typy cvikov z korejského aeurobiku studenú sprchu celého tela, kolagen , zelený jačmeň ,ľanový olej , rannú a večernú rutinu ktorá pozostáva z čistenia pokožky , kvalitného séra , denný a nočný krém. Veľmi sa mi osvedčila galvanická žehlička na pleť a tvárová joga. Na vlasy používam pri každom umytí vyživnú masku .
Vody pijem tak priemerne ale neprekračujem nikdy dva litre , viac mi je nepríjemné.

ninka297
6. máj 2024

@thirstymonk nenamyslaj si o sebe 😉 nikde nespomenula, ze sa chce pacit chlapovi. Inak si sa radsej mohol zdrzat blbej odpovede.

thirstymonk
6. máj 2024

@ninka297 nenamyskam si. Ved ja viem, ze som nic moc, ale najkrajsia zena na svete si ma aj tak vzala za muza 🤤 neviem jaku blbu odpoved mas na mysli... 🤷

mladena
6. máj 2024

Podľa mňa je základom byť zdravá a normálne štíhlej postavy......to už potom ide jedno z druhým - zdravšia pleť, nechty, vlasy a tak 🙂 samozrejme strava ako píšu vyššie, ja uprednostňujem len prírodnú kozmetiku a normálne masky čo sa dajú aj doma spraviť za pár drobných a to sa ma pýtali že či chodím niekam na kozmetiku, že tak vyzerám.... a pritom som pred nejakými 12 rokmi ešte trpela exémom, kožná nepomohla... Dá sa všetkému dopomôcť aj sám.