Ako dosiahnuť hnedé opálenie bez spálenia?
Dobrý deň prosím o Radu niejaky Krém na hnedé opálenie ? Nakoľko mám hlúpy pigment že sa spálim a hneď na to vyblednem.. alebo nijaké odporúčania ?😊
@ema225 ak máš blbý pigment ako píšeš, netráp svoju pokožku. Ako sa môžeš spáliť? Rozumný človek sa nikdy nespáli. Ani ak býva pri mori 🤷♀️
@anonym_fa31e1 autorka je asi bledší typ, stačí jej aj málo na slnku a je červená - spálená. Mama s jedným súrodencom to tak mali.
Určite take kramy sú, alw treba si uvedomiť, že ak máš raz bledý typ pokožky tak proste to sa normálne zmeniť nedá
Môžeš si kúpiť krém, ale uvedom si, že to nebude zmes byliniek ale kopa chemie a bordelu, ktorý tvoje telo nepotrebuje
@ema225 nemáš blbý pigment len sa o neho nevieš starať. Treba si dať pred pobytom na slnku spf 50. Nebyť na priamom slnku príliš dlho a opakovane sa natierať. Každý sa ošúpe keď sa spáli na slnku, aj hnedý pigment.
@ema225 Ahoj, urcite to nesil, ak si bielokozec🙂 Ked budes nasilu pokusat si viac uskodis. Znama tiez bielokozec sa tiez rychlo spali- skusala aj tie samoopalovaky a kadeco a mala po nich flaky na pokozke, lebo jej to zle zareagovalo, ked isla na slnko. Taktiez co sa opalovania tyka, davala si 50spf a napriek tomu ostala cervena a zial neskor jej zistili rakovinove znamienko- najprv jej slnko spalilo mala tam flak okolo znamienka a neskor sa jej zacalo menit. Takze prijmi sa radsej taku aka si a neriskuj hlupo a nezmyselne, nestoji ti to za to.
ja mám momentálne australian gold 30 tku s bronzerom ale mávaju aj 50 tku opalovacie mlieko ja mám ten v spreji.Neviem si vynachváliť a tiež som bledokožec.Ale ja použivam tak tyždeň,skôr dva pred slnenim betakaroten plus počas celého leta a aj krátko po ňom a som celé leto pekne opálena.Hladaj teda opalovacie mlieka čo maju vysoky faktor a zároveň sú s bronzermi síce ten sa dá dostať aj osobitne ale ja si radšej dávam takto ako na seba pchať a vrstviť x vecí.A dobrý ale lacnejší variant je aj vivaco opalovacie maslo argan bronz oil.Tiež po ňom rýchlo a pekne zhedneš a majú rôzne faktory aj vyššie
@ema225 kúp si 50 a neopaluj sa. Pre 2 týždňové opálenie to naozaj nestojí za flambovanie pokožky. Myslela som, že v roku 2026 už to budeme vedieť. 🙂
@ema225 az tak velmi potrebujete byt opalene, nie je to chore? Troska sebavedomia zeny. Kolke skoncia smutne s melanomom za par rokov. Davajte si pozor, hneda koza nie je vsetko...aj ked je leto a biela a modra super vyzeraju, chapem !
@ema225 az tak velmi potrebujete byt opalene, nie je to chore? Troska sebavedomia zeny. Kolke skoncia smutne s melanomom za par rokov. Davajte si pozor, hneda koza nie je vsetko...aj ked je leto a biela a modra super vyzeraju, chapem !
@anonym_89d82f tiez nad tym premyslam. Celorocne sa natieram 50tkou. Neopalujem sa vobec. Mys em fakt divne, cpeme sa na slnko, nech sme rkasne a nasledne riesime vrasky. To je pchat sa keksami a umyvat si zuby🤦♀️
jaj zeny lenze autorka si sem jasne prisla po radu, co na rychlejsie opalenie a vy tu zase splietate nevyziadane rady mimo temu no ved ako vzdy a vsade na mk klasika.Ak k tomu nemate co povedat,na co sem pisete?No tak sa neopalujte pane boze.Keby na to takto myslim nerobim nic len chodim po kanaloch a uzavretych priestoroch aby sa mi nahodou nic nestalo.A este aj tam by sa stalo. Ako keby ste nechapali pisanemu textu alebo co.Zahrabte sa dakde pod zem a mate pokoj a najlepsie ani z domu nechodte len vas potom nespali a neumriete na rakovinu koze ale vas moze doma nieco zavalit alebo budete mat iny typ smrtelneho urazu ked uz to takto prirovnavame.Ked sa ti ma zle stat,stane sa vsade amen 🙏a tych,co sa radi opaluju a kupu nechajte na pokoji ked vam sa paci pocas leta byt ako chora biela krieda vas problem
jaj zeny lenze autorka si sem jasne prisla po radu, co na rychlejsie opalenie a vy tu zase splietate nevyziadane rady mimo temu no ved ako vzdy a vsade na mk klasika.Ak k tomu nemate co povedat,na co sem pisete?No tak sa neopalujte pane boze.Keby na to takto myslim nerobim nic len chodim po kanaloch a uzavretych priestoroch aby sa mi nahodou nic nestalo.A este aj tam by sa stalo. Ako keby ste nechapali pisanemu textu alebo co.Zahrabte sa dakde pod zem a mate pokoj a najlepsie ani z domu nechodte len vas potom nespali a neumriete na rakovinu koze ale vas moze doma nieco zavalit alebo budete mat iny typ smrtelneho urazu ked uz to takto prirovnavame.Ked sa ti ma zle stat,stane sa vsade amen 🙏a tych,co sa radi opaluju a kupu nechajte na pokoji ked vam sa paci pocas leta byt ako chora biela krieda vas problem
@anonym_bab2ee tak najlepšie podľa popisu autorky a hlavne najrýchlejšie “opálenie”bude nástrek. Pokiaľ sa hneď spáli, nebude nikdy pekne hnedá.
jaj zeny lenze autorka si sem jasne prisla po radu, co na rychlejsie opalenie a vy tu zase splietate nevyziadane rady mimo temu no ved ako vzdy a vsade na mk klasika.Ak k tomu nemate co povedat,na co sem pisete?No tak sa neopalujte pane boze.Keby na to takto myslim nerobim nic len chodim po kanaloch a uzavretych priestoroch aby sa mi nahodou nic nestalo.A este aj tam by sa stalo. Ako keby ste nechapali pisanemu textu alebo co.Zahrabte sa dakde pod zem a mate pokoj a najlepsie ani z domu nechodte len vas potom nespali a neumriete na rakovinu koze ale vas moze doma nieco zavalit alebo budete mat iny typ smrtelneho urazu ked uz to takto prirovnavame.Ked sa ti ma zle stat,stane sa vsade amen 🙏a tych,co sa radi opaluju a kupu nechajte na pokoji ked vam sa paci pocas leta byt ako chora biela krieda vas problem
@anonym_bab2ee A ty si dala autorke tymto svojim monologom aku cennu radu?🤷♀️😄
@anonym_bab2ee tak najlepšie podľa popisu autorky a hlavne najrýchlejšie “opálenie”bude nástrek. Pokiaľ sa hneď spáli, nebude nikdy pekne hnedá.
@anonym_ef1621 to som nepovedala.Samozrejme ze aj opalovat sa treba s rozumom a postupne.Ale co tu niektore splietaju katastrofa.Az na par normalnych odpovedi k teme ostatne od veci.Na co autorka ani nie je zvedava a vie to aj bez nich.Len proste museli prist nieco napisat.Tieto osoby sa asi velmi nudia
ja mám momentálne australian gold 30 tku s bronzerom ale mávaju aj 50 tku opalovacie mlieko ja mám ten v spreji.Neviem si vynachváliť a tiež som bledokožec.Ale ja použivam tak tyždeň,skôr dva pred slnenim betakaroten plus počas celého leta a aj krátko po ňom a som celé leto pekne opálena.Hladaj teda opalovacie mlieka čo maju vysoky faktor a zároveň sú s bronzermi síce ten sa dá dostať aj osobitne ale ja si radšej dávam takto ako na seba pchať a vrstviť x vecí.A dobrý ale lacnejší variant je aj vivaco opalovacie maslo argan bronz oil.Tiež po ňom rýchlo a pekne zhedneš a majú rôzne faktory aj vyššie
@liusa82 a mozte mi povedať ktorý betakaroten ?
Je to typom pokožky a pigmentom. To neovplyvnis nijako, mám presne to isté. Najprv červená ako rak, potom sa pár dní šúpem a o týždeň som biela. Kamarátka ide na dve hodiny pod slnko a je krásne sneda a opaľujeme sa tým istým kremom.
jaj zeny lenze autorka si sem jasne prisla po radu, co na rychlejsie opalenie a vy tu zase splietate nevyziadane rady mimo temu no ved ako vzdy a vsade na mk klasika.Ak k tomu nemate co povedat,na co sem pisete?No tak sa neopalujte pane boze.Keby na to takto myslim nerobim nic len chodim po kanaloch a uzavretych priestoroch aby sa mi nahodou nic nestalo.A este aj tam by sa stalo. Ako keby ste nechapali pisanemu textu alebo co.Zahrabte sa dakde pod zem a mate pokoj a najlepsie ani z domu nechodte len vas potom nespali a neumriete na rakovinu koze ale vas moze doma nieco zavalit alebo budete mat iny typ smrtelneho urazu ked uz to takto prirovnavame.Ked sa ti ma zle stat,stane sa vsade amen 🙏a tych,co sa radi opaluju a kupu nechajte na pokoji ked vam sa paci pocas leta byt ako chora biela krieda vas problem
@anonym_bab2ee výstižne napísané 👌 , To sú Taký Bio Ľudia ..
@anonym_fa31e1 autorka je asi bledší typ, stačí jej aj málo na slnku a je červená - spálená. Mama s jedným súrodencom to tak mali.
@anonym_e2e54b však práve. Ak je bledý typ, nejdem sa spáliť, či čomu nerozumieš?
@ema225 nemáš blbý pigment len sa o neho nevieš starať. Treba si dať pred pobytom na slnku spf 50. Nebyť na priamom slnku príliš dlho a opakovane sa natierať. Každý sa ošúpe keď sa spáli na slnku, aj hnedý pigment.
@anonym_fde0e1 nie je pravda. Žijem pri mori a nikdy som sa nespálila, nezlùpala z kože. Správam sa len zodpovedne k svojej pokožke a.zdraviu
Momentálne mám astrid olej SPF 6 a som pekne hnedá
Ja som ten tip čo je biely alebo červený ako paprika takže už pár rokov si dávam pred sezonou betakarotén cca 2-3 mesiace ptm sa natieram 50 a ked mi skončí prvá fáza začervenania tak si dám 20-30 faktor a vydrží mi to dlho a samozrejme krém po opalovaní

@ema225 ak máš blbý pigment ako píšeš, netráp svoju pokožku. Ako sa môžeš spáliť? Rozumný človek sa nikdy nespáli. Ani ak býva pri mori 🤷♀️