Chcem si kúpiť novú vôňu

lesankavh
3. okt 2023

Ahojte chcem si kúpiť novú vôňu niečo ľahké,korenisté len nie sladké a ťažké 😉vôňa čo má dlhšiu vydrž😄
Vie mi niekto poradiť ?aj drahšie môže byť.
Dakujem

vanilkovazmrzka
3. okt 2023

Chloe Naturelle som skusala, presne preto ze tazke sladke vone neznasam. A tato je uplne vynimocna, neviem ani s cim porovnat… urcite nevydrzi cely den, ale tak to fakt neviem ktore parfemy vydrzia :D mne sa zda ze ziadne, ze to je len taka rozpravka :D ale treba vyskusat, na prvy cuch podla mna moze dost ludi odradit

ninusa221
3. okt 2023

Ja milujem karolinu hereru Good Girl alebo naomi cambel taká červená je tiež fajn

danica2711
4. okt 2023

nepochopím toto odporúčanie vône na diaľku. Veď choď do parfumérie, povedz predavačke, čo hľadáš, ovoňaj si pár vôní a máš vlastný výber, nie to, čo sa páči inej žene. Alebo si potrebuješ objednať drahý parfum, ktorý sa ti potom nebude páčiť?

humajnicek
4. okt 2023

Každému sa páči niečo iné. Ale pekná vôňa je napríklad Flower by Kenzo L'Absolue 😍 Je taká kvetinová s pižmovým podtónom, mne sa páči. Len teda treba aby si si pozrela zložky vo voňavke, aké sa ti páčia, čo by ti sedelo.

katka700
4. okt 2023

@lesankavh pozri si diskusie na fragrantica, je tam vlákno kde odporúčajú vône

kamlicek
4. okt 2023

Ja ked chcem nejaku novu vonu, tak to robim tak, ze na Notine si dam filtre aky typ vone chcem a najpredavanejsie. A mi to vyfiltruje podla toho vyberam a este ziadny takyto vyber na slepo ma nesklamal 🙂