Chodia vaši muži na celotelovú masáž?

8. feb 2024

Chodím na Thajsku olejovu celotelovu masáž a môj muž vždy povie ze by chcel ísť aj on. Ale hanbí sa pretože vraví, žeby sa mu určite postavil a bude mu trápne 🤣
Ako ta majú vaši muži s takouto masážou?

jaskolka
8. feb 2024

Chodí, aj spolu chodíme, nikdy sa mu nic také nestalo

vyrovnanaosoba
8. feb 2024

Áno, chodí, aj teraz dostane na Valentína poukaz na Thajsku masáž, ja nemám rada masáže, neviem sa uvoľniť pri Tom.

melanta
8. feb 2024

Áno, chodíme obaja na thajskú olejovú aj thajskú klasickú. To si popri masáži plánuje predstavovať ako masérka thajka ukončí masáž ručným happy endom, keď si myslí toto?

vyrovnanaosoba
8. feb 2024

@melanta možno si mýli Thajsku masáž s nuru masážou, alebo tantra 😃

zobaka
8. feb 2024

nechodí

walentina7
8. feb 2024

Raz som bola na masáži a nikdy viac. Mne sa bridí, keď na mňa kladie ruky niekto koho nemilujem. A môj muž nechodí. Masírujeme sa doma 😋

lenja123
8. feb 2024

No takto...som žena, tak to možno neviem porovnať, ale pre mňa bola thajská masáž až bolestivá, mala som svalovicu na druhý deň. Myslím, že pokiaľ tvoj manžel nie je nejako sadomaso zameraný, tak sa mu určite nič nepostaví 😏.

autor
8. feb 2024

@melanta jejda.... nie, proste stačí mu ze sa o neho len šuchnem nechtiac a už mu stoji, má to tak.. nič si nepredstavuje..
@vyrovnanaosoba nie vieme čo znamenajú tieto masaze..
Bože ženy.......

tehotna40
8. feb 2024

Chodí a nikdy sa mu nič také nestalo. Skôr by ma zaujímalo koľko má partner rokov, možno ma nejaké problémy, čo sa týka hormónov, lebo u dospelého zrelého muža nieje normálne aby sa o neho žena ošuchla a hneď mal erekciu, alebo pri masazi a podobne. Ale tak myslím si, že neni jediný a ak je masérka profesionálna nebude ju to vôbec zaujímať.

autor
8. feb 2024

@tehotna40 manžel má 38 a sme spolu už 17 rokov a vždy to tak bolo..

ysseba
8. feb 2024

Tak nech ide k masérovi, možno sa mu tento "problém" vyrieši 😀

vyrovnanaosoba
8. feb 2024

Tak potom keď je taký nadržaný, tak ho nepúšťaj ani do obchodu, ani do autobusu, božechráň sa niekto šuchne 🤣

autor
8. feb 2024

@vyrovnanaosoba dobre tak už ho nepustím, božechráň 🫣