Bolestivá thajská masáž

lucka27375
21. mar 2023

Ahojte, včera som bola prvý krát na celotelovú thajskú olejovú masáž a veru nemám z toho dobrý zážitok..veľmi ma to bolelo, už prešli 2 dní a na chrbte sa mi normálne modrina spravila a a keď otáčan hlavu do strán dosť to boli .. je to normálne ?

lavender273
21. mar 2023

@lucka27375 Tazko povedat ci je to normalne. Dufaj ze maserka vedela co robi. Ja chodievam na taku thajsku masaz ze zatinam nechty od bolesti. Mala som aj modry chrbat, aj trosku bolesti na druhy, treti den. Mne prave taketo 'tyranie' pomoze.
No len ja tu maserku poznam a viem ze vie co robi.

nelca0510
21. mar 2023

@lucka27375 tak počas masírovania by to nemalo zase veľmi boliet. Chodím aj ja,niečo zaboli,ale parádne na to uvoľní popravde. Po masáži bývam zľahka zničená,ale ak si bola príliš stuhnuta/strnula,tak to môže ešte pár dní bolieť.

luccija
21. mar 2023

@lucka27375 svalovica po masáži je normálna.Aj modriny môžeš mať, keď máš slabé cievky a dlho si nebola

zuzana9415
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
martul
21. mar 2023

@lucka27375 tak kedy si vlastne bola? Včera, alebo prešli dva dni? Prvýkrát je to také bolestovejsie, kým sa tie stihnutr svaly uvoľnia. Skús ešte počkať, není to len svalovka?

kiwi3
21. mar 2023

tak thajska masaz prezyvana "joga pre lenivych" je proste taka, ze ta tam natahuju ako zabu. vela ludi si ani nenastuduje dopredu, do coho ide.

lucka27375
autor
25. mar 2023

@kiwi3 práveže olejová mala byť jemnejšia