Deodorant - antiperspirant, po ktorom necítiť pot

nikolet29
10. apr 2024

Poraďte dobrý deodorant alebo antiperspirant po ktorom necítiť pot a neostávajú na oblečení biele škvrny

macekovam
10. apr 2024

@nikolet29 základ je naniesť na čisté podpazušie... Zvyšok je u každého iný.. Niekomu zaberie každý.. Inému žiadny... Aj s tým som sa stretla... A zistiť pôvod potenia..

zuzkaa1991
10. apr 2024

@nikolet29 ja používám od forever uz 3 roky a topma neutrálny je dlho vydrží az 6m a to použivam kazdy den

sisamisaaa
10. apr 2024

Ja roky rokúce používam Deocrystal. Nezastavuje potenie, ale hubí baktérie čo spôsobujú smrad. Alebo Zinková masť, má ju Purity Vision, tá je úžasná aj ako deodorant 🙂

marcellka32
10. apr 2024

Oholiť podpazušie a dávam Dove s uhorkou už roky antiperspirant, nikdy som nesmrdela...
Ak máš výrazný pot, zamerať sa aj na stravu, obmedziť cesnak, slane a tučné jedlá

rozculena
10. apr 2024

mne zaberá iba Rexona

veselo_neveselo
10. apr 2024

Ja zas nedam dopustit na garnier mineral. Musis skusat, co na tebe bude fungovat, a hlavne, co na tebe nebude smrdiet ked sa spotis.

jablkovastrudla
10. apr 2024

Za mna zelena rexona aloe vera, vzdy ked sme na Slovensku tak ju kupujem do zasoby. Len ja sa potim tak normalne respective menej ( kvoli stitnej zlaze)

lakebabe
11. apr 2024

@nikolet29 zo všetkých bežné dostupných za mňa antitrespirant od Payot taky ružový v spreji je trochu drahší ale stoji za to vydrží od rána donekonečna na to sa mi ziadny z drogérie nechytal.
Nasla som ho na eshope tento je fakt bomba

adulka07
11. apr 2024

@nikolet29 Eucerin alebo Vichy gulička

sisska96
11. apr 2024

@nikolet29 mne jedine dove 100. Normálne ostanú suché hodiny