8 ročný syn sa veľmi potí. Aký antiperspirant môže používať?

Zodpovedané
5. nov 2019

Dobrý deň,

náš 8 ročný syn sa odmalička veľmi potí - na hlave, chrbáte, nohách. Teraz jeho pot začal byť cítiť, páchnuť. Sám si preto občas požičia môj antiperspirant Borotalco.

Je to v jeho veku vhodné?

Mohol by používať veľmi jemný deodorand Aloe Ever-Shield Deodorant Stick?

Za odpoveď vopred ďakujem

Dobrý deň,

nepoznám Vami spomínaný deodorant.

Čo sa týka vhodnosti, skôr preferujte tyčinkové, nie striekacie. e veľa firiem vyrábajúcich antiperspirant aj na čisto prírodnej báze.

Nechcem propagovať jednu značku - totižto iba jednu poznám. Na internete a dokonca aj v niektorých drogériách také určite nájdete.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas