Dlhotrvajúci rúž

xxxx1979
21. feb 2024

Dobrý deň ,
Prosím Vás neviete mi z vlastnej skúsenosti poradiť rúž ktorý sa neobtiera alebo si ho "nezjem".? A poprípade aj nejakú dlhotrvajúcu konturku na pery? Vždy mám veľký problém aj pri nádche že vždy keď si idem utrieť nos si zotriem aj konturku s rúžom, aj keď sa snažím pier ani nedotknuť. Prosím poraďte mi.
Ďakujem

crazy_cat_lady
21. feb 2024

@xxxx1979 ahoj, ja pouzivam maybelline - superstay matte ink a co sa tyka vydrze, som spokojna. vydrzi cely den, pocas jedenia/pitia az do vecera, kym si ho neodlicim 🙂 ale je skor taky suchsi, mozno nie kazdemu by vyhovoval

kp7333
21. feb 2024

@crazy_cat_lady suhlasim, pouzivam Maybelline matte ink crayon, je to akoby ruz a konturka v jednom. Je suchsi, to je fakt. Obcas ho este prebehnem balzamom na pery.

limoncino
21. feb 2024

Za mňa Rimmel Provocalips, ten dávam dole násilím 😂, kontúrku žial neporadim

vkatush
21. feb 2024

Tiež mám Maybelline Super Stay Matte Ink, už asi druhý alebo tretí. Nedám dopustiť, žiaden iný mi nevydrží.
Keď si ho nanesieš, chvíľu musíš počkať, aby sa ti neodtlačil okolo úst alebo na zuby, ale po chvíľke ho nedáš dole inak ako odličovačom. Môžeš piť, jesť, venovať sa manželovi 😘 a vydrží 😁.
Nahovorila ma na neho sestra a aj jedna influencerka a naozaj sa oplatí. A majú celkom pekný výber farieb.

Akurát možno ako baby spomínajú, ak nemáš rada suchšie, tak si potom ešte cez neho pomádu/balzam dať.

luccija
21. feb 2024

@xxxx1979 aj Dermacol má taký neviem nazov

xxxx1979
autor
21. feb 2024

Veľmi pekne všetkým ďakujem , určite vyskúšam všetky čo ste napísali 😀🙂

kp7333
21. feb 2024

@luccija Magnetique tusim

dzejsik
21. feb 2024

@xxxx1979 od Loreal, ten ani cimkolvek neodlicis 😁

noami12
21. feb 2024

@xxxx1979 ahoj tiež sa pripájam k maybelline, používam matné mám skoro všetky odtiene a sú perfektné 🙂

luciaruz
21. feb 2024

Ja tiež odporúčam tie matne tekute ruze od maybelline a loreal. Dermacol mi vobec nevyhovovali. A najst taku aj konturku, to je tuším nemozne. Skúšala som aj drahe od M.A.C. ale tiez sa rozmazavali.

xxxx1979
autor
21. feb 2024

@luciaruz
@noami12
@dzejsik
@kp7333
Určite skúsim Maybelline aj L'Oréal, hneď zajtra nabehnem do drogérie a vyskúšam určite 😁. Vďaka.

haggard_222
25. feb 2024

Mne dlho na perách vydržia od Alverde tieto v jumbo ceruzke. A sú to krásne odtiene 🙂
A keď ich náhodou zjem s jedlom, tak sa nemusím báť tak veľmi tých ingrediencií.

marca12
25. feb 2024

@vkatush venovat sa manzelovi 😂😂😂😂 to je dobreee

xxxx1979
autor
25. feb 2024

@haggard_222 super , skúsim 🙂 ďakujem

zuzana76
25. feb 2024

@haggard_222 tie mam aj ja rada