Ideálny rúž

majenka1234
17. máj 2018

Ahoj kočky, poraďte mi prosím nejaký super rúž ktorý sa nerozpíja a nešpiní oblečenie. Ideálne matný. Ktorý kúpim niekde v drogérke. Ďakujem 🙂

telusikk
17. máj 2018

Mne sa celkom osvedčil ten dermacol 16 h ale ten je lesklý :/

fefe123
17. máj 2018

Dermacol Matte Mania - matný, trvácny - ani dolu nejde... :D

fefe123
17. máj 2018

som myslela, že z pier nejde dolu... :D

janickacrazy
17. máj 2018

@majenka1234 ja to riešim tak, že dám rúž a prepudrujem trošku a drží ti akýkoľvek dlho, používam rôzne značky

alex666
17. máj 2018

Ja nosím rúž skoro každý deň a používam Maybelline Colorsensational a Catrice. Maybelline stojí okolo 6 eur, ten Catrice okolo 5, oba vydrzia velmi dlho. Maybelline je taky pololeskly, ale vydrzi cele hodiny, aj ked medzitym pijem alebo nieco zjem. Catrice je matny, tiez vydrzi dlho, mozno trosku menej ako Maybelline.

Najhorsie su Essence ruze, tie zmiznu po jednom obliznuti :D

S tym oblecenim neviem ako si to myslela - ved na tvari obecenie nenosis :D Ci nechces zaspinit muzovi koselu? Samozrejme pri obliekani a vyzliekani treba davat pozor pri kazdom ruzi...

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
majenka1234
autor
18. máj 2018

@alex666 😂 ani neviem prečo som to napísala asi som myslela na dcérku, stále ju zašpiním

rainee
18. máj 2018

Ja som vyskúšala rôzne značky a veru ani jeden dlho nevydržal. Teraz naposledy som kúpila v dmke značku She a trosku vydržal,ale aj tak nič extra. Skúsim ešte Dermacol prípadne daku drahsiu značku (Dior?)to by už mohlo nieco vydržať.

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
viera27
19. máj 2018

Z tých lacných drogerkovych jednoznačne Ultimate stay od Catrice http://www.catrice.eu/sk/pery/ruze/detail/catri...

alessandra_s
19. máj 2018

Ja pouzivam od Dermacolu 16 h a drzi dakt dobre.

damoska
10. jún 2018
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

Bourjois Rouge Edition Velvet tekutý rúž s matným efektom, tento jediný vydrží snad uplne všetko 🙂

matik3110
19. júl 2018

@majenka1234 ja viem odporucit od nu skin, je sice drahsi ale vydrzi naozaj velmi dlho tak ako si ho nanesiete.. mozem poskytnut kontakt na pani ktora s tym robi

kacusik69
19. júl 2018

u mna Bourjois Velvet a Huda Beauty z tych drahsich... ale zas je naozaj dokonalý

sonka1981
25. júl 2018
Používateľ sonka1981 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sonka1981.

@kacusik69 kde kupuješ Huda Beauty? ktorý odtien más a ako dlho vydrží?

kacusik69
25. júl 2018

@sonka1981 v Sephore v Dubaji, mam viac odtienov, najobľúbenejší Muse kedze splna aj štandardy k uniforme a vydrzi naozaj dlho...

kacusik69
25. júl 2018

@sonka1981 vydrzi aj celý den, ja ale pretieram, lebo moje pery su divne 😁

kacusik69
25. júl 2018

ale uz je myslim dostupna aj v Prazskej Sephore

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
doriss_po
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenadka
23. sep 2018

@alex666
@majenka1234 ja si všetky zaručene zjem, aké mám tekutý matný od essens (pozor nie essence) a ten dolu nejde inak ako odličocačom, minimálne micelarka musí byť. Inak môj najobľúbenejší je catrice, ale ten mi vydrží hodinu - dve najviac.

lenadka
23. sep 2018

Toto je on ten nezmar essens, výdrží nekonečne, ale treba dobrý podklad inak vysušuje..

zabka788
28. sep 2018
Používateľ zabka788 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zabka788.

ešte su dobre aj od Dermacolu tie tekute matne, len nie vždy ich maju v akcii. Skus pozriet na Notino, tam určite budu

beky1813
28. sep 2018

@zabka788 dalsia, co tu spamuje. Vas to bavi?

doriss_po
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenadka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenadka
2. dec 2018

@doriss_po ten od essens si zaručene nezješ. Kúpiť sa dá tu
http://essensworld.com/20033598
Odtiene sú napríklad tu na fotke, myslím tým reálne foto

mareri
31. jan 2019

farby vyzeraju velmi pekne.SU to tie tekute, ktore zmatneju a pekne držia, že? Teraz som objavila super ruže značky Nars a premyšlam, že si nejaky kupim. Mate s nimi skusenosti?