Gélové nechty, keď mám okusané nechty

27. jún 2023

Ahojte bohužiaľ mám taký zlozvyk okusujem si nechty ale chcela by som si dať gélové. zaujíma ma či vie manikerka urobiť gélové nechty aj keď si žena okusujem nechty ale tým nemyslím úplne do krvi len tak "klasicky" . Vďaka 😊

lulana79
27. jún 2023

ano, cez sablonu ti tvoje predlzi

rebrambora
27. jún 2023

Ano, ale daj jej dopredu vediet, niekedy to chce viac casu ak ich mas prilis kratke.

panipanka
27. jún 2023

hej hej, to pre ne nie je ziadny problem. ako ja som sa raz cudovala, lebo kamoska ta fakt mala vykusane nechty skoro az do polky bruska a manikerka to v pohode zvladla a prave vdaka tym umelym nechtom si prestala okusovat tie svoje

selenka7
27. jún 2023

Ano, vlastna skusenost 😀 a uz rok a pol chodim na nechtiky a nedam na to dopustit. Konecne sa nehanbim za ruky, lebo toho obhryzania som sa nevedela cely zivot zbavit, niekolkokrat sa mi to podarilo, ale len na cas a hlavne mam svoje nechty take krehucke a tenke, ze aj ked narastli, hned sa lamali. Len si najdi kvalitnu nechtarku, urcite nie tie aziatky v nakupnych centrach. Radsej si priplatit a nech pouzije kvalitne materialy. Zo zaciatku sa ti mozno bude stavat, ze sa ti niektore nechty odlupia, mne sa to stavalo, kym mi vlastne nenarastli do celej dlzky gelovej vrstvy. Potom sa odlupili iba ak som napr. brala antibiotika.