Holenie intímnych partií

7. aug 2023

Baby, čím holite šušundu aby nebola po holení vyhádzana? Mne deň po holení vždy vyjdú červené vyrážky. Celá som tam rozdrazdena. Vyzerá to otrasne a hneď na druhý deň tam mám nepohodlie. Mužovi ju vytasim len keď je čerstvo oholená, lebo deň pona ňu nie je pekný pohľad.

hendikep
7. aug 2023

slovnik pobavil 😂 trojcepielkova jednorazova ziletka z lidl to isti ✌️ alebo skus gel na holenie

autor
7. aug 2023

@hendikep gél používam gillete satin care a aj tak som ako po jatkach :(

deti95060810
7. aug 2023

jednorázovky z Jednoty.... treba vyskúšať, možno to bude lepšie...
druhykrát skús napísať pohlavie....

hankab
7. aug 2023

@hendikep tie jednorazovsky su na to prave uplne najhorsie, aspon u mna 😅
Pouzivam gilette holiaci strojcek s vymenitelnymi nasadkami na ziletky a vobec nie som vyhadzana.

patus_2
7. aug 2023

Presne pre toto neholim. Len upravujem okolie :D

thoughtfulweirdo
7. aug 2023

Natrieť sa po holení obyčajnou modrou Niveou 🙂 vyskúšala som rôzne prípravky po holení, ale tá Nivea funguje najlepšie. A nechať potom kožu vetrať.

petamich
7. aug 2023

nepouzivam ziadny pripravok a holim sa len po smere rastu a pozivam ziletky s mydlovym pasikom nape. gillette olay alebo balea

mamusa123456789
7. aug 2023

Skus toto

bambi2225
7. aug 2023

no napr. u mna je uplne jedno cim sa oholim, tie cervene vyrazky a "nepohodlie" sposobuju rastuce chlpky - ako sa prerezavaju cez pokozku, tak tie miesta sa zapaluju. podla mna aj u teba je tento problem. nevyhadzes sa po holeni, ale az ked uz zas rasia chlpy (na druhy treti den :D ) trochu a to pomaha sudokrem

autor
7. aug 2023

@deti95060810 aké pohlavie?

martinka13
7. aug 2023

Po oholeni dezinfikovat Alpou. A holiť v smere rastu chĺpkov

autor
7. aug 2023

Ja mám také žiletky čo majú také mäkké na stranách, neviem či viete čo myslím. A ešte ten gillete satin care gel ale je to naprd aj tak. Možno skúsim niečím natrieť po holení, ako tu niektoré baby radili

autor
7. aug 2023

@martinka13 alpou? A čo chceš aby som sa cez stenu preškrabala na dvor?

deti95060810
7. aug 2023

ženské...

autor
7. aug 2023

@deti95060810 ja ti nerozumiem aké ženské pohlavie mam napísať. Veď som napísala

martinka13
7. aug 2023

Prečo? Veď si ošetriš oholene miesta, nebudeš to liať na šušku "durch". No chcela som poradiť. Veď nemusíš skúšať....

autor
7. aug 2023

@martinka13 to musí štípať jak fras 🙄

danka56
7. aug 2023

Toto som zažívala ak som sa neholila správnym smerom. Ak budeš holiť proti smere, budeš máš stále daný problém

spolumatka
7. aug 2023

Môj trik je roky po oholení čerstvo na noc detský púder na riťku čo sa dáva zasypať tým normálne okolie bikín 🤭🤗 funguje 100 %
Mne sa do rána krásne všetko ukľudní a je to teda o poznanie hladšie a bez vyrážok

sense
7. aug 2023

Ku kozmeticke odepilovat

martinka13
7. aug 2023

No štípe tam, kde sa porezeš. Inak velmi nie. Dám to na odličovaci tampón a tak aplikujem. Inak funguje aj detský púder s azulenom

autor
7. aug 2023

@sense to určite

autor
7. aug 2023

@spolumatka
@martinka13 skúsim asi ten púder 🥰

sense
7. aug 2023

A prečo nie? Pri holení som mala vždy ten problém, teraz zájdem raz za čas na depiláciu a mam pokoj, nič nesvrbi, nix nezarasta a nezaoaluje sa a nemusím každé dva tri dni holit

autor
7. aug 2023

@sense lebo pri 5 mesačnom bábätku nemám čas chodiť su dávať cvakať šušundu do salónu

avanka
7. aug 2023

@mamusa123456789 áno, tieto sú top

rebrambora
7. aug 2023

Kup si gel na to urceny a balzam na to urceny.
Len ostrou ziletkou.

sense
7. aug 2023

A čo chlap nepostrazi na 20min? Ved to robíš aj pre neho

momoqui
7. aug 2023

Voskom (najlepsie dat spravit u kozmeticky). Ziadne vyrazky a mas pokoj na par dni (pripadne tyzdnov)

darina14m
7. aug 2023

Toto iste som mavala...a odkedy pouzivam svoj trik, ktory ma napadol, mam.svaty pokoj...a síce-hned po oholeni sa si ju vynatieram sudocremom... mozno sa pohorsite,ale za ten pokoj od svrbenia, palenia a stipania to stojí.. funguje na 100%