Kto chodí na gélové nechty každé dva týždne?

18. apr 2024

Ahojte, je tu niekto, kto chodi na gelove nechty 2x mesacne?

lakebabe
18. apr 2024

Ja som chodila každé dva týždne, teraz si robím sama a tiež každé dva to vychádza mne veľmi rýchlo rastu aj nechty aj mihalnice

thirstymonk
18. apr 2024

Manzelka to iste. Nevadilo mi to vobec... 🙂

haraburdova
18. apr 2024

ja chodim ale len na pedikuru lebo na rukach mi to vadi 🙂

marcellka32
18. apr 2024

@lakebabe ktorý lak bez lampy odporúčam čo vydrží aspoň 7 dní+topcoat?

lakebabe
18. apr 2024

@marcellka32 to netuším ja si robím s led lampou gellak

marca12
18. apr 2024

Aj ja chodim kazde 2 tyzdne. Rychlo rastu a nepaci sa mi,ked su odrastene. Vyzera to otrasne.

drews_beauty
19. apr 2024

ja by som mala chodiť každé 2, ale chodím tak na tretí týždeň, i keď je pravda, že tie nechty sú vtedy už zleee.. tiež mi rýchlo rastú. ale proste zladiť to tak, aby mi muž mohol strážiť deti, neviem to skôr. 🙈

angelous1991
19. apr 2024

Ja každé 3 tiež ale posledný týždeň je hrozne vydržať . Skôr sa mi nedá koli práci

autor
20. apr 2024

A neposkodilo vam to moc vase vlastne nechty?

drews_beauty
21. apr 2024

to je úplne jedno, ako často chodíš. V momente, keď si dáš geláče dole, máš svoje vlastné oslabené. Vlastné nechty oslabuje či už gél, akryl, lepené umelé nechty či gel lak. Čiže je na tebe, či to chceš na chvíľu a potom nosiť vlastné, v tomto prípade by som zvolila gel lak alebo lepené umelé nechty a potom svoje vlastné ošetrovala, aby sa zase spevnili.

Ja napríkald svoje vlastné nechty neznášam, od malička ich mám v hroznej kvalite slabé ako papier, štiepali sa. Takže mne geláče vyhovujú a vždy keď som bola v situácii si ich dať dole, som bola nešťastná 😀

zazka666
25. apr 2024

Ja chodím každé 4 týždne, ale už som mala aj 5 t. Prežila som v pohode.