Kto má vlasy farbené na bledšie?

17. okt 2023

Ahojte baby zaujímajú ma reálne skúsenosti tých ktoré ste šli s farbou vlasov na bledsie ako ste mali.
Nemusí to byt extrem- z ciernej na blond ale ideálne ak ste mali tmave vlasy a dali si či už melir alebo len nejaké presvetlenie oproti pôvodnej farbe
Už veľmi dlho sa na to odhodlávam ale vždy ma zabrzdí strach zo zničenia vlasov. Mám odjakživa dlhé vlasy, už 10 rokov nefarbene, nijak špeciálne sa o ne nestaram ani si ich nepodstrihujem a sú pekne, zdravé. Vekom mi ale dosť zriedli, nemám ich už huste ako kedysi takze zrejme už nebudú nejak veľmi rast do dĺžky ani hustota
Tým že s nimi nič nerobím ma láka zmena 😊 chcela by som si ich dať premelirovat nejaké pekne bledsie odtiene najlepšie skoro do blond ale to by som nechala na kadernicku. Časom sa vrátim ku svojej farbe neplanujem sa farbiť stále, chcem to len na neuaku dobu skúsiť
Kadernicka isto povie že pri správnej staroslitivsti sa mi nezniči ale chcem vedieť vaše skúsenosti či ste spozorovali že po takomto farbeni by kvalita šla rapídne doke, pripadne ste sa museli strihať ..
Ďakujem 😊

tehulka2011
17. okt 2023

asi ma neposluchnes, ale moja rada: NEROB TO :D
dala som si akoze blond melir, ale nikto ma neupozornil, ze:
1. farba sa vymyva a po kratkom case je blond vo farbe ostatej slamy
2. melirovane vlasy mi akoby stenseli a po umyti to bolo horor ich rozcesat
3. ak s tym raz zacnes, stanes sa toho otrokom, lebo odrasty je vidiet velmi skoro
A to si kadernicka za melir vypytala 200eur (BA)
Akurat vcera mi po 2 rokoch odstrihla kadernicka posledne melirovane vlasy, konecne...

autor
17. okt 2023

@tehulka2011 nemas náhodou fotku pred po?😊 akože ja som dosť experimentovala ešte kedysi, peroxid doma atd 😃potom ako píšem 10 rokov nefarbene takze preto mi je to ľúto ale zároveň ma to láka 😃mne by nevadili odrasty lebo mám svoje vlasy take stredne až tmavo hnedé, hádžu rôzne odtiene aj na slnku nie sú jednoliata farba😃takze aj ta ostana slama by sa na nich stratila 😂 len teda o to zničenie mi ide či nebudú krepovite alebo ešte viac zrednu😊

darkswan
17. okt 2023

Isla som z tmavohnedej na blond, treba si velmi dobre vybrat kadernika, ktory pouziva top produkty, plus domaca starostlivost, moje vlasy su kvalitou lepsie ako v minulosti a to farbim kazde 3 tyzdne

guudy
17. okt 2023

Ja mam tiez svetlejsi melir. Ale len velmi prirodzeny odtien, takze nevadi ked odrasta. Chodim na doplnanie meliru kazde 3-4 mes, ako sa zadari. Ak kadernicka vie co robi, tak ti vlasy neznici. Mam jemne vlasy a nikdy nebol problem s kvalitou po melire. A tiez objem, treba dobry strih…som z Ba, ak hladas niekoho sikovneho, tak sa mi ozvi sukromne 🙂

autor
17. okt 2023

@darkswan to vážne ? Super 😊 čiže šanca je😃 v okoli kamošky a pod poznám len opačne prípady preto ma zaujimalo v takomto širšom kruhu 😄

buberova
17. okt 2023

Tiež som išla z tmavo hnedej na blond melír... Teraz sú už tie produkty šetrnejšie ako kedysi, zvlášť keď to robí profesionál.. farbiť sa chodím 2x do roka.. nemáš sa čoho báť 🙂

patrisaa
17. okt 2023

Chodím na balayage každých cca 6-8 mesiacov, odrasty nieje vidieť keďže to robí prirodzene dostratena. Platím cca 100€. Je pravda, že sa tónovačka vyzmýva ale odtieň “vyzmývaných” vlasov mi aj tak vyhovuje viac. Kvalita vlasov sa nezmenila.😇

barborachors
18. okt 2023

Ak bazis po zmene, daj si spravit napletane svetle vrkociky, usetris peniaze aj slzy za znicene vlasy.

dididudu
18. okt 2023

Išla som z modrociernej farbené s paletkou dlhé roky na bledú hnedú balayage. Na dva krát, vlasy zničené nemám. Idem ešte dať do toho melír blond