Ktorý dámsky parfém z Notina je super?

lulu19
20. feb 2023

Baby prosím vás, ktorý dámsky parfém z notina je super. Poraďte. Ďakujem

stanulienkat
20. feb 2023

Pre kazdeho nejaky iny.

sudocek
20. feb 2023

@lulu19 Ja si tam kupujem Divin Idol.Alebo Eclat.

vera0123
20. feb 2023

Záleží od toho akú vôňu preferujes ? Sladkú? Kvetinovú? Drevitu? Orientálny?
...ja ti poviem že úžasný je napr. Lancôme idole a ty povieš že je príliš sladký na teba ...ťažko radiť ak nenapíšeš bližšie info aký typ vône preferujes ?

lulu19
autor
20. feb 2023

Skôr takú jemnú ale nech vydrží.

kkovacovak
20. feb 2023

@lulu19 z notina radšej žiadny

natalienka12
21. feb 2023

Teraz ako bola na notino akcia - 14 eur pri nakupe nad 90 eur, tak brutalne vela veci predrazenych oproti dougles, elnino a ine zname eshopy…takze ja neodporucam kupovat kvoli tomu bezhlavo len z notina. Moj oblubeny je Lancome Poeme, celkovo parfumy od Lancome su moje oblubene, su silne a vona dlho drzi. Ja odporucam vyskusat v kamennej parfumerii. Nie je nic horsie kupit parfum za 100 euro a potom je z neho “vonavka” na WC.

evita11223
24. feb 2023

@kkovacovak preco nie, ja objednavam z tade casto, pravidelne a teda nielen vonavky, ale aj kozmetiku a bez problemov zakazdym, parfemy su cenovo dostupne, trvacne, vydrzi mi ked si ho rano na seba dam, na obed ho citit stale, takze za mna fajn 🙂

banderaska29
24. feb 2023

lanvin eclat 🙂 to je moja totálna závislosť 🙂 a je v pohode.

kkovacovak
25. feb 2023

@evita11223 záleží aký parfém. Veľa parfemov tam majú nie tak úplne originály

bora0123
25. feb 2023

Marc Jacobs Daisy alebo Jimmy choo blossom su super

katka700
25. feb 2023

@lulu19 Notino má v ponuke veľmi veľa rôznych značiek a ako tu už bolo napísané, nie je tak celkom záruka, že ti príde originál. Ak chceš niečo od známej značky čo majú aj v parfumérii, odporúčam radšej odskúšať a kúpiť v parfumérii.
Ak chceš skúsiť "neznámu" značku, pozri si recenzie vône na stránke fragrantica.
To čo sa páči mne ti nemusí vyhovovať, ale môžem odporučiť moju obľúbenú parfemovy olejcek Noora od Al Haramain. Mám rada trochu silnejšie kvetinovo-ovocné vône, nemusím pižmo a agarove drevo. Naposledy som ju kupovala asi pred pol rokom, stála okolo 15 eur.