Make up - matnejší efekt

4. dec 2023

Ahojte maminky, potrebovala by som radu ohľadom púdru /make upu.. mám normálnu tvár čiže by som ho ani nepotrebovala (žiadne akné)... A preto by som chcela niečo len naozaj ľahké.. skôr nejaké zjednotenie, vyhladenie tváre... Ak má chápete🙏🙏🙏 neviem ako to napísať 😁 proste taký pekný matnejši efekt. S ktorým produktom ste spokojné?

autor
4. dec 2023

Ešte dodám že som doteraz používala make Up Luxe.. mala som z neho príjemné hladkú tvár a nešupal sa. Pekne sa nanášal.. len po čase som akosi prišla na to, že aj keď som si objednala tmavší odtieň, tak nemám pocit že mi to vidno.. aj tak som bola bledá.

mikasa_ackerman
4. dec 2023

Poradila by som, ale nie som maminka, tak nič 😕😆

domiklik
4. dec 2023

Pupa - Like a doll

brrunetkaa
4. dec 2023

Ja by som ti poradila skúsiť BB alebo CC krém. Tiež mám 99% času peknú pleť a nepotrebujem nič extra zakryť skôr len prejasniť a možno zjednotiť. Napr od Bourjois mám rada 🙂

petamich
4. dec 2023

zrejme by ti stacil len BB/CC krem - ja som velmi spokojna s tym od Madara (najdes v DM) alebo potom Missha alebo Bourjois som dlho pouzivala a co sa tyka pudru tak pouzivam sypky puder od Mary Kay ten mi asi najviac vyhovuje

sabca99
5. dec 2023

Dobre by bolo keby bol jemny, skus napriklad Clinique Superbalance Makeup. Ten je za mna dobry, jemny, dobre sa nanasa, krasne ukaze na pleti, ze podobi tak prirodzene 🙂

kamlicek
6. dec 2023

@sabca99 inak tato znacka je dobra, je fakt, ze aj make upy ma fajne 😉