Nohy po holení - katastrofa

25. aug 2023

Zenicky prosím Vás o radu 🙏 poraďte mi prosím možno lepšie žiletky, alebo depilátor? Alebo dáky krem , hocičo po čom nebudem mat nohy po holení také vyhadzane a strašne to páli. Skúsila som par rôznych ziletiek ale toto leto je to katastrofa od začiatku. Vždy keď nohy oholim ostanú mi na nich malé červené bodky ktoré pália. Používam aj penu na holenie a gél po holení ale ajtak . Už som na nervy z toho ..bola by som rada keby ste mi odporučili niečo overené s čím mate skúsenosť ďakujem pekne

minesasubu
25. aug 2023

Mne tu jedna žienka poradila pred holením nechat penu aspon 2-3minuty nechat posobit a ptm po oholení osprchovat ladovou vodou apson minutku a je to zatial fajn
tiez s tym bojujem

autor
25. aug 2023

@minesasubu ďakujem krásne určite to vyskúšam. 🙂

ivkav5
25. aug 2023

Mala som to isté celý život, až pokiaľ som neobjavila tento zázrak…za mňa presne konkrétne tento zelený s aloe vera 🙂

A inak ja si po holení nesmiem natrieť nohy ničim, hocičo aj na veľmi citlivú pokožku mi podráždi kožu. Proste len ohol nohy tou super žiletkou od Wilkinsonu a nechaj tak 🙂

A ešte mám odsledované, že najlepšie je oholiť si nohy večer, lebo cez deň v lete ideš buď na slniečkoo alebo v chladnejších dňoch “zaparíš” nohy v dlhých nohaviciach a nerobí to tiež dobre na čerstvo oholené nohy 🙂

danielittar
25. aug 2023

Mala som podobne. Raz mi kamarátka poradila telový píling. Skús pred holením to. Žiletky mi tiež nevyhovovali, skúšala som ich kvantum. Nakoniec som našla v Kauflande pod ich značkou tie strojčeky z vymeniteľnými hlavicami, 5-čepieľkové a paráda. A po holení sa natieram Bi-Oilom, a sem tam pre zmenu telovým mliekom značky Mixa.

autor
25. aug 2023

@ivkav5 pôjdem hneď zajtra kúpiť :D prosím ta kde ich kupuješ? Majú ich všade? Ďakujem

autor
25. aug 2023

@danielittar ďakujem vyskúšam to všetko 🙏 snáď zaberie dačo

ivkav5
25. aug 2023

V Dmku ich kupujem 🙂
Kúp a vyskúšaj prosim ťa len to, verím, že ti pomôžu vyriešiť tvoj problém tak ako mne 🙂

simona20201309
25. aug 2023

A skúšala si holiť bez ničoho? Ja celý život hodím nasucho, bez akéhokoľvek prípravku. NA SUCHO. Po oholeni natriem, niekedy až na druhý deň. Vždy hodím večer aby som nevystavila oholene nohy prachu, a aby mohli dýchať. Len dva krát som mala vyrážky po holení- raz keď som použila penu na holenie a druhý krát po epilátore. Nikdy viac.

veselo_neveselo
25. aug 2023

Moznot ti robi zle ta pena/gel. Mozno aj ten zvlhcovaci pruzok na ziletkach? Skus pouzit nieco ine?
Ja davam kondicioner, ktory mam odskusany ze nan nereagujem. Ziletkou netlacit, musi sa smykat. A musi byt ostra.
Skus najprv peeling, velmi jemne, ale predsa. Zaroven to nahreje kozu, vodou zmaknu chlpky.
Potom poriadne oplachnut, a ja potom aj kremujem, krem na citlivu kozu, bez parfemov atd.

remaadja
25. aug 2023

5 britvova žiletka alebo ešte lepšie, elektricky holiaci strojček

euka210
25. aug 2023

@simona20201309 ja holim len na mokro, voda a ziletka a vsetko ok nohy, pazuchy. Ale v oblasti bikin mam tiez problem.