Oplatí sa investovať do kórejskej kozmetiky?

20. jún 2023

Ahojte, chcela by som sa opýtať na váš názor. Oplatí sa investovať do kórejskej kozmetiky? Už dlhšie by som ju chcela vyskúšať, mám aj vzhliadnuté niektoré produkty. Plánujem objednať zo stylevana, vraj je to dobrá stránka, len by som rada vedela, ako dlho trvá dodanie.

vanilkovazmrzka
20. jún 2023

Treba skusit, urcite najdes kopec veci, co ti perfektne sadnu, aj take, co nesadnu 🙂

22betka11
20. jún 2023

23.5. urobena objednavka, 7.6. u mna doma, teraz som robila zasa 11.6., tak uvidim, kedy dorazi

cindy22
20. jún 2023

Určite áno! Ja objednávam zo stránky Glasskin a vždy mi balik veľmi rýchlo príde.
No a samozrejme treba vedieť aký máš typ pleti a pozrieť recenzie, ale mne zatiaľ sadlo všetko čo som si objednala.

danielle21
21. jún 2023

Určite sa oplatí, stylevana ma dobre ceny, ale niekedy nepríde objednávka, alebo to trvá mesiace, radšej som objednala z YesStyle, tiež sa čaká cca 2 týždne, ale dôjde, moja dcéra používa pravidelne a ma pleť ako bábika a to ešte nedávno mala plno akné na tvári

annelise17
21. jún 2023

@danielle21 ak je problém že neprišla objednávka - odporúčam platiť cez PayPal,zo Stylevany zaručene vrátia buď peniaze alebo pošlú nový balík

danielle21
22. jún 2023

@annelise17 No ja som radšej ani neobjednala odtiaľ, bála som sa že budú s tým len problemy

vik225
Odpoveď bola odstránená
Zobraz