Púdrové obočie alebo microblading

14. júl 2022

Ahojte, ktoru z tychto metod upravy obocka odporucate? A preco. Ja sa neviem rozhodnut 😂🙉🙉
Ktora vam pride prirodzenejsia?
Dakujem

zlostitko
14. júl 2022

Treba to nechat na kozmeticku, ktora to bude robit. Ona by mala zhodnotit, ktora metoda je pre vas ta najvhodnejsia.

meli888
14. júl 2022

Ja mam po microbladingu jazvy a aj mi to už dosť vypadalo a za mňa to aj dosť bolelo

zlostitko
14. júl 2022

Ja som chcela povodne micro a mam pudrove, lebo mam dost vela vlastneho obocia.

autor
14. júl 2022

@zlostitko ona mi odporuca pudrove, pripadne kombinaciu. Ale ze konecny vergdit je na mne samozrejme. Mne ide o to, ze chcem obocie co najprirodzenejsie 😏
To moje nie je hrozne, ale nie som s nim spokojna 🤷‍♀️

sissy27
14. júl 2022

za mňa je určite lepšie pudrové, ale záleží na tvojom type pokožky. Microblading je úplne nevhodný pre mastnú pokožku. Pudrové je prirodzenejšie a aj to samotné prevedenie je také menej invazívne by som povedala.

zlostitko
14. júl 2022

Ja by som to nechala na nu, ale ak sa neviete rozhodnut, tak si dajte kombinovane. Mne povedala ze kedze mam dost vela vlastnych chlpkov, mikro by mi ani nebolo vidno. Dala som na nu a som spokojna.

ivs97
14. júl 2022

Ja som si dala najprv microblading, kozmeticka mi nepovedala že keď mám mastnú pokožku je to nevhodné.. Po 2 týždňoch mi nebolo vidno nič. Tak som si dala pudrove.. To už drží lepšie, ale po roku mi poriadne vybledlo aj to. Mama má suchú pleť a jej drží pudrove od tej istej kozmetičky krásne.

autor
14. júl 2022

@ivs97 a nerozpilo sa ti? Mne dnes povedala, ze mam trosku mastnejsiu (a to som si cely zivot myslela, ze mam normalnu az suchu 😂), ale ze nie je to az take drasticke.

akinom0077
14. júl 2022

zalezi aku mate plet ja som napr nemala na vyber- mam mastnu plet odporucili mi len pudrovw

akinom0077
14. júl 2022

@ivs97 ja chodim na pudrove- koreckciu raz za 1,5 r mam mastnu plet

bluemoon24
14. júl 2022

Ja mam microblading a jsem spokojena 😅 ale rekla mi, ze s moji pleti si muzu dovolit jakoukoliv metodu a me se pudrove oboci az tak nelibi

gabika128
14. júl 2022

Ja mam mastnú pleť a microblading mi drží dobre. Ale určite by som to nechala na danú kozmetičku.

autor
14. júl 2022

Baby tak asi si dam tu kombinaciu. Resp.jej poviem, ze nech je to hlavne rovnomerne a prirodzene. Snad mi to dobre dopadne 😂

ivs97
15. júl 2022

Nerozpilo, ono sa mi len nejako stratilo.. Par dní bolo ale krásne, tešila som sa ako malé decko.. A potom sa to pomaly stracalo, a do 2 týždňov ani nebolo vidno že som si niečo dala robiť 😂 a pudrove mi držalo pekne.. Ale hovorim, taky rok.. Teraz ho už moc nieje vidno.. Mala by som ísť na korekciu... Ale ja mam tú pleť takú ozaj mastnú.. Od puberty sa stym pasujem 😂😂

angelika013
16. feb 2023

Ahoj. Tak pre aké si sa rozhodla ? Môžeš sem prosím hodiť fotku ? Ja rozmýšľam nad microbladingom ale prečítala som si dosť recenzií a akosi som zmätená. Tiež mám mastnejšiu pleť ale mne sa púdrové teda kominovane obočie veľmi nepáči 🤔

mia1122
2. jún 2023

Ja to mam druhy den takto.... 😳😳🥴 Malo by sa to vraj stiahnut ale obavam sa, ze to uz lepsie nebude.... Pudrove obocie ...

kveova
2. jún 2023

@mia1122 stiahne a bude bledsie 100%.. kde si bola? perfektne

mia1122
2. jún 2023

@kveova v Presove, Bc. Silvia Konczova - p. Kozmeticka

mia1122
4. jún 2023
kveova
4. jún 2023

@mia1122 stale treba cakat 🙂

mia1122
4. jún 2023

@kveova uz sa mi to supe 😳😳

kveova
4. jún 2023

@mia1122 nestresuj, presla som tym 🙂 zosupe sa , zosvetlie uplne nebude vidno takmee nic.. a o par dni sa farba vrati na taku jemnu peknu prirodzenu… je to proces cca 7-10-14 dní 🙂

kveova
4. jún 2023

@mia1122 ale pekne ti ide k tvari😍

poppy22
4. jún 2023

znama ma microblading-a teda myslela som,ze je to jej vlastne,tak dokonale prirodzene to vyzera...navyse aj viac luxusnejsie...mne tie pudrove pridu take,ze robia prilis huste,jednoliate prilis vyrazne obocie,skoro ako tie stare vytetovane,ze sablony a nanesieme farbu-nie kazdemu to pristane,urobi to taky drsny vyraz...ja mam svoje,zatial staci farbit,ale ak bude treba asi pojdem microblading cestou...

tehulka2011
4. jún 2023

@poppy22 ahoj a kam chodi znama? 🙂

kveova
5. jún 2023

@poppy22 typujem to na Michaelu Jurisovu - Puchov 🙂 momentalne robi v Beluši

sofkabarbie
2. aug 2023

Ahojte, obnovujem temu, ja som bola na microblendind a teda obocie aj po korekcii mi vydrzalo tak 2 mesiace max, mam mastnejsiu plet
Uvazujem nad pudrovym ale zaroven sa bojim ze znova vyhodim kopu penazi a vysledok bude po par mesiacoch fuč, keby mi aspon rok vydrzalo 🙏
Nejaku kozmeticku v KE? 🙏

hanny1
10. apr 2024

@sofkabarbie ahoj bola som už 2x v PMU Pražská 4, košice, robí precízne, prirodzene.