Suchý šampón

27. okt 2023

Dobrý deň..chcem si kúpiť suchý šampón, na výber ich je veľa ale ja ho chcem použiť na vyzehlene vlasy, máte niektorá skúsenosť či sa po použití opäť nezvlnia?
Mne sa vlasy dosť mastnia..
S akou značkou máte dobré skúsenosti a ako dlho taky šampón vydrží, čítala som že sa rýchle míňa..

sandy333
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
27. okt 2023

@sandy333 nemám čas umývať si vlasy každý druhý deň + žehlenie mi zaberie hodinu, vlasy mám kučeravé a dlhé do pol chrbta tak je to časovo náročné. Tak ja budem mať ešte väčšiu spotrebu ale vďaka za tip skúsim ho🙂

doris11
27. okt 2023

Ja mám vlasy skoro po zadok a strašne rýchlo sa mi mastia .. umývam vacsinou každý den .. ale niekedy sa mi nechce alebo nestiham a za mna je najlepši tento obyčajný za par € . Vyskúšala som aj tie v spreji napríklad batiste sú fajn ale mne vydržia strašne krátko .. a aspoň mne neurobia taký efekt ako tento obyčajný práškový 😀

vivuska666
27. okt 2023

Ja pouzivam tiez Amicu. Vecer a dam si uterak na vankus. Davam si ho na 3.ti den od umytia od vlasov ked este nemam uplne mastne. Rano mam sviete vlasy.

vivuska666
27. okt 2023

@vivuska666 oprava: svieze vlasy

vejapa76
27. okt 2023

Tiež používam suchý Amica. Po batiste má strašne svrbela hlava.

sandy333
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sandy333
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
doris11
27. okt 2023

@sandy333 ja mám svetle vlasy tak mne to až moc nevidno .. ale skus po menších čiastach zaprášit do vlasov a potom prejsť ešte suchým uterákom ako keby si si sušila vlasy 😀

vivuska666
27. okt 2023

@sandy333 presne….vysuchaj vlasy uterakom ako ked si normalne umyvas. Ja mam tiez hnede vlasy a takto nemam nikde biele.

pau_linka
27. okt 2023

Pouzivam Batiste Heavenly Volume, ten mi vyhovuje najviac, najlepsi efekt zo skusanych produktov. Za mna je Balea slabsia a ma mne nie velmi vyhovujucu vonu.

anna222
27. okt 2023

Dávnejšie som používala Amicu,potom Batiste,z Avonu, Balea ...vyskúšala som viaceré značky až nakoniec som kúpila Niveu,a odvtedy iba Niveu používam,dobre vonia, nesvrbí pokožka hlavy a dobre odmastí vlasy.Za mňa top.Len si ich nežehlím🙂

lindus_esterka
27. okt 2023

Najviac sa mi osvedcil nivea, ja konkretne s modrym vrchnacikom na tmavé vlasy, aj samotny sampon je hnedy a nie biely takze si vlasy vacsinou len prehrabem prstami a nic nevidno

luccija
28. okt 2023

Perfektný pomocník vyskúšala som všetky či práškový, sprejovy len mi vadí, že mi zostáva biela kúpeľňa z toho

sandy333
Autor odpoveď zmazal
Zobraz