Výzor spredu a zboku

4. nov 2022

Ahojte baby.. aj muži ak tu nejakí sú 😬.. mám úplne dilemu alebo ako to nazvať.. proste som pekná žena.. naozaj sa páčim sama sebe, mám krásnu tvár aj vlasy, postava môže byť, mohla by byť lepšia, aj bude raz, ale akože nič hrozné.. len ma hrozne štve fakt, že ako vyzerám spredu v tvári dobre- hladká pleť, husté obočie, dlhé mihalnice a veľké oči, tak zboku hrozne.. mám strašne dlhý špicaty nos aj bradu a od krku to vyzerá divne, ja to nechápem..ked sa na seba dívam v zrkadle alebo aj na fotkách, tak všetko super, kym nie som odfotena z profilu ... 😏 Normálne by som mala sebavedomie ako bohyňa (vtip) ale na druhej strane ma toto brzdí, že ľudia to určite vidia a myslia si že som hnusná.. a celkom ma to mrzí.. lebo je to naozaj až nenormálne aky rozdiel je medzi vyzorom spredu a zboku 🤯 nenávidím to len sa neviem nastaviť na to, že si to nikto nevšíma, keďže podľa mňa každý človek si niečo myslí o druhom.. a ci si najdem.chlapca ktoremu sa budem páčiť aj takto, ked fakt 85% žien ktoré si vsimam ma krasny nos a aj tych 15% co ho má väčší, tak aspon im to sedi dobre do profilu..

doriiis
4. nov 2022

A teraz si predstav,že tam vonku sú ľudia,ktorí majú reálne problémy....vieš,si to predstavit?

sima338
4. nov 2022

takto, kľud...tiež si pripadám výzorom ako atraktívna žena, ale profil mám otrasný 😂😂 proste mám tučné líca a nevyzerá to dobre, pritom spredu totálne ok... nerieš vôbec takéto kravinky, je to nepodstatné...nikto nepremýšla nad tvojim profilom, každý rieši iné veci a svoje s prepáčením sr.čky..

zuzinka888
4. nov 2022

Ostatní ludia ta vidia inak ako sa vidis ty v zrkadle/ na fotkach.Co prekaza tebe iní to beru uplne v pohode.

autor
4. nov 2022

@doriiis A? Nech sa páči, vyriešte si ich vy, pomáhajte druhým s riešenim, ja tu chcem počuť názory žien ktoré maju podobný problém.. konkrétne vás sa nepýtam, pekný večer

selest
4. nov 2022

Tak si predstav ze by si vyzerala otrasne aj spredu😉

autor
4. nov 2022

@sima338 faaakt..? Ja tiež inak neriesim profil inych ľudí ale tak na mne ma to tak irituje a mam pocit že každý si to všíma 😏 neostava mi nič ine len sa s tym nejak vyrovnať 🙄

autor
4. nov 2022

@selest super uhol pohľadu

miadi
4. nov 2022

Mne sa paci Sarah Jessica Parker. Mà face ako kobyla no dokaze sa tak upravit ( Jasne iny to robia za nu ale sebavedomie mà znutra) ze mà charizmu a je vynimocna trci z davu krasnych hereciek Aj ked nosom 😉 Alebo si predstav Jennifer G. Co hrala v hriesnom tanci mala taky nos orli trochu a dala si plastiku a skoncila jej kariera lebo zrazu bola tuctova. Mala by si prijat to ako vyzeras z boku a povazovat sa za krasnu zo vsetkych stran!

sima338
4. nov 2022

Ja keď vidím svoj profil, tie líca, proste akoby som bola napuchnutá a odutá, no otrasne...ale ja to neriešim, nerobím si také fotky a neriešim to...nezožieraj sa tým, hlavne ak si krásna žena a dostávaš komplimenty...

ankare
4. nov 2022

Pošli mi fotky do správy. 🙂

ckocka
4. nov 2022

To máš dobrú prípravu na ďalšiu etapu života, ak sa zadarí: zozadu lýceum, spredu múzeum.

20erika07
4. nov 2022

Co, ale este ked aj z profilu zlava si iny clovek a sprava uz totalne hanba 😁🙈 bozechran sa usmiat a vidiet sa z profilu, nos sa ohne este viac ,vrasky total zvyraznene🤣
No ale teda u mna to ani spredu na foto nie je vyhra, ale v skutocnosti to az take zle nie je, no nemozem, neznasam sa fotit, neviem sa ani ksichtit a potom si namyslam aka som cela bleee 😁 tak ked sa chcem potesit tak sa pozriem neutralne do zrkadla spredu ale naozaj len na chvilu a šťastná zijem dalej😁

autor
4. nov 2022

@20erika07 áno, aj to mám.. že z jednej strany vyzeram inak ako z druhej ale stále je to este ok, mam krivy nos, ale ten profil, no ja to nechápem... 🙄
@miadi práve sarah j parker ma ten tip nosa, že sice dlhy ale pekne jej sedi do tváre aj z profilu.. ja to mam hrozné naozaj, keby sa nehanbim ze to tu dakto uvidi z mojho okolia hned to postnem 😂🙄

20erika07
4. nov 2022

No ten nos mam aj ja tak, dokonca z jednej strany je este malinko ok, ze by som s nim prezila v pohode ale z druhej strany mam akoby vacsi vykroj dierky a z tej strany vyzeram ako namosúrená kvoli tomu malemu detailu 🙈

petrahl
4. nov 2022

@selest 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣👍👍👍👍👍👍👍👍👍🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣odpadla som absolutne z tvojho odj**u 🤣🤣🤣🤣

estrella5
4. nov 2022

Je normálne, že sa sami sebe nepáčime z profilu, či zozadu (nie je to pravidlo, ale nič neobvyklé) 🙂🙂 Kedže sa poznáme najmä zpredu, na ten obraz sme zvyknutí... A aj to sme zvyknutí na svoj zrkadlový obraz, preto sa niektorí ľudia nepáčia sami sebe ani na fotkách zpredu 😁 Neboj, iní ľudia sú zas na teba zvyknutí tak ako naozaj si 😊

estrella5
4. nov 2022

A inak mne sa tiež zdá, že z profilu mám veľký nos (okolie vraví, že nemám)... 😁 Mne dokonca v čase aktívneho nosenia respirátoru vadilo ak som niekoho spoznala a nepoznal ma ten človek predtým.. Mala som divný pocit, že keď dám dole respir. zhrozí sa aký mám obrovský nos 🤦‍♀️🙈😅😅😅

dominikamacakova
4. nov 2022

Ja tiež vyzerám z nejakého uhla super a z iného uhla ako 💩 A čím som staršia tým je tých dobrých uhlov menej...

autor
4. nov 2022

@estrella5 presne toto, ja som bola za tie respiratory fakt vďačná 🥴🙃 že som nemusela ísť "s nosom na trh"

miadi
4. nov 2022

Urob foto v tme ciernobielu profil nebude vidno kto si. SJP mà celu tvar dako moc dlhu a tusim to mà naopak vyzera lepsie z boku ako z predu 🤣ale mà krasny hlas aj postavu mala dobru vzdy. Urcite je spokojna sama so sebou Aj ked jej kopec ludi povedalo - napisalo ze je skareda.

pragmaticka
4. nov 2022

Krivý nos nie je nič estetické a nepoznám ženu s krivym nosom a spicatou bradou, ktorú by som označila ako krasnu. . Neviem si teda predstaviť, ze si taka krásna do tvare zpredu ako tvrdíš 😂😂 v každom prípade je to úplne jedno. Dôležité sú tie vnútorné hodnoty, ale nato prídeš až neskôr

estrella5
4. nov 2022

Autorka - mne inak veľmi pomohlo, že som sa začala pravidelne natáčať 😁 Teda radšej (aby to nevyznelo blbo 😅) dovysvetlím - natáčam si svoje tréningy so psom, aby viem kde robím chyby a bla bla, nepodstatné... Ale odkedy pravidelne takto na seba pozerám tak ako reálne som (vlastne zo všetkých uhlov, pri rôznych pohyboch 😁) tak som si na seba zvykla z každej strany a už ani ten nos tak neprežívam... Práveže si na tých videách všímam, že veď to fakt nie je nič strašné čo mám na tej tvári 🤭

roja01
4. nov 2022

Neboj, ako budes starnut, bude to horsie a horsie, tak si uzivaj mladeho vyzoru dokial sa da.

marca12
4. nov 2022

Nerozumiem,nie je lahsie sa zmierit s vyzorom ako sa cely zivot trapit? Ved to nezmenis,tak sa s tym nauci zit. Kazdy inak vyzera zboku. No a?

savanna
4. nov 2022

Vies co, aj ja mam velky nos. Kedysi som to riesila a stalo sa mi niekolkokrat, ze ludia z mojho naozaj blizkeho okolia mali nan blbe komentare. Ale potom som si uvedomila, ze ti ludia, ktori maju blbe komentare, v zivote nemali tolko napadnikov ako ja a potrebovali si asi nieco kompenzovat. Odvtedy hovorim, ze ja nos vobec neriesim, napadnikov mam dost aj s nim a viac nechcem. Mam stihlu postavu, dlhe nohy a obrovske modre oci - to je asi pre chlapov zaujimavejsie, co ja viem? V kazdom pripade, ja sa za krasavicu nepovazujem, ale som uplne v pohode s tym, ako vyzeram a mozno to takto aj vyzarujem do okolia, a tym padom som atraktivnejsia. Treba zvyraznit pekne crty a zvysok sa strati.

autor
4. nov 2022

@pragmaticka práve preto by ste to museli vidieť..ale nejdem sa hádať 😂

autor
4. nov 2022

@estrella5 super nápad, ďakujem..

@savanna áno, veď aj ja som od malička, resp od puberty počúvala od brata blbé komenty na nos, keďže on ho ma dokonaly, našťastie spolužiaci mi to nikdy nedali pocítiť, chodila som na 8r. gympel, možno boli spolužiaci trochu na úrovni a neriešili to, ktovie... Každopádne ked som niekde v spoločnosti, celkom často sa pristihnem ako 'si neužívam' spoločnosť ako taku ale skôr riešim ako sa nastaviť aby som nevyzerala blbo.. proste ludia ktorí toto nezažili to vôbec nepochopia.. 🙃 nemam sebavedomie vo výšinách, prave naopak, zbieram zbytky sebavedomia len vďaka tomu že sa cítim pekná spredu..

pralinka25
4. nov 2022

ja si myslim ze je to aj preto lebo spredu sa na seba pozeras normalne casto ale z boku sa uz tak casto nevidis tak je to len nezvyk. ja si o svojom nose tiez myslim svoje. okolie to sice tak nevnima ale ja ho nemam rada. ale vyrovnala som sa s tym tak, ze si z neho robim srandu sama a bavi ma to 😀 kopu srandy sme si spolu s mojim nosom odvtedy uzili. ja mam k sebe tiez kopec vyhrad. su to zvacsa veci ktore ak keby som chcela zmenit musela by som ist pod skalpel a to sa mi nechce. ale paradoxne moje okolie to vobec nevidi tak ako ja. nikdy som sa nepovazovala ze nejku kasavicu ale napadnikov som mala napriek tomu strasne vela. ale tiez sa nerada fotim. vlastne nemam takmer ziadne fotky.

autor
4. nov 2022

@pralinka25 akože ani ja som sa nikdy nestretla s tým že by muži vyslovene bočili odo mňa, ani nikdy som sa nestretla so žiadnou narážkou, moja mama ma utešuje že vôbec nemám hrozný nos ale tak to je mama takže od nej to neberiem .. 😂🙃 ale snažím sa aj ja už na to pozerať s nadhľadom, ale stale ma to zamrzi ked sa vidim inak..

drake122
4. nov 2022

No ale... ako vyzeráš odzadu? To je predsa z uhlu pohľadu chlapa najdôležitejšie🤣