Vzhľad žien

8. máj 2023

nemate pocit, ze mnohe mlade zeny cca 25 vyzeraju na cca 40? resp akoby niekde od 25 bolo tazke odhadnut vek hlavne u zien z velkych miest, ktore uprednostnuju viac uprav....

simona20201309
8. máj 2023

Nie. Mam pocit ze 40r ženy vyzerajú na 25.

kukulienka999
8. máj 2023

Áno, ak si dávajú dievcata už od 20tky barjake výplne vyzera to hrozne a vekovo by som aj na povedala viac, ale poznám aj 40-45-50 ročne ženy, ktoré vyzerajú mladšie, ako na svoj vek

zmrzlinka2021
8. máj 2023

Práve naopak. Dnes ženy vyzerajú podstatne lepšie, starajú sa o seba, doprajú si kvalitný životný štýl

aduskatt
8. máj 2023

Som z veľkého mesta, úpravy mám len klasické ako farbené vlasy a myslím, že možno vyzerám o málinko menej ako reálne mám🙂 (na profilovke mám foto starú asi 3 mesiace)

zuzanka.zuzu
8. máj 2023

čo keby len 25 na 40... ale videli ste dnešné 13-14r? a počuli ste ich? 😲 vyžité staré ku*vy po ťažkej nočnej šichte, aj výzorom, aj slovníkom 🙊

vinkel
9. máj 2023

@zuzanka.zuzu ja keď som mala 5 nočných za sebou tak ráno domov som išla ako keby z baru. V aute hudba na plne pecky, okno otvorené no čisto stará ku.va po nočnej šichte 😂😂🤪

janetinka27
9. máj 2023

Asi ako ktore zeny. Nepoznam 25 rocnu,co vyzera na 40.ale prave sa dostavam do tejto vyssej vekovej kategorie a moje rovesnicky zvyknu vyzerat velmi dobre a mladistvo.
Praveze ked si pozeram fotky mladych zien z nejakych 80. rokov, tak vyzeraju akosi staro a to vraj vtedy zeny rodili po dvadsiatke.

dadis
9. máj 2023

@zuzanka.zuzu Prepac, ale mam dceru v tomto veku a neviem o com hovoris. Mozno v nejakej diere sa tak dievcata spravaju, mije deti ziju praveze pokojnejsie ako moji rovesnici v ich veku.
@autorkaa niektore 40r zeny vyzeraju ozaj velmi dobre v dnesnej dobre, asi nie na 25, ale stale fajn a stale velmi mlado posobia aj 50tnicky 🤷‍♀️.

lelelienka
9. máj 2023

Neviem ci az 25 na 40, ale tiez mam niekedy ten pocit. A paradoxne vela zien, ktore sa o seba “prilis staraju”, nevyzera vobec dobre, ale strasne umelo a lacno. A rovnako. To su vsetky tie napichane pery, divne urobene permanentne obocia, vyzehlene dlhe vlasy - ako podla nejakej sablony 😂 Nic netreba prehanat.

ankare
9. máj 2023

Ano, hlavne také,čo chodia zmalovane ako veľkonočné vajce, čo majú úpravy tváre.

0silvia0
9. máj 2023

Mam tiez pocit z vyrazne napichanych zien ako pise @lelelienka... mne sa mladost spaja so sviezostou, dievcenskostou. A tymto napichanym a vyrazne obocnatym mladym zenam tie upravy zbytocne pridavaju vek. A neviem ci su v mode este vyrazne silikony, tak to potom uz vyzeraju ako by ich jedna mater mala.

ndrag
9. máj 2023

Zivotny styl spravi vela v kazdom veku. Ked niekto pije, fajci, nehybe sa, ma vela stresu, jedava hluposti tak sa to prejavi. Tvar sa da zachranit vseliakymi estetickymi procedurami, ale mlandrave a lenive telo malo kedy oklames.

titla
9. máj 2023

Osobne ziadnu silikon-botox krasku nepoznam, len z medii, sporadicky stretnem takto upravene damy na verejnosti. A vsimnem si ich prave preto, ze vyzeraju umelo. Neviem odhadnut ci maju 30 ale 40, ale vidno, ze kraslovacie procedury absolvovali. Ak to na niekom nie je ocividne, ide o velmi dobru pracu a ma odhad, kde je miera.
Osobne vsak poznam viacero zien vo veku 35-45, ktore posobia mladistvo a nie je to estetickymi zakrokmi. Ale staraju sa o seba, cvicia, chodia ku kadernicke, vedia sa pekne obliect.

nikpa
9. máj 2023

@simona20201309 presne 😀

caroline_
9. máj 2023

Karolína som si tiež všimla, hlavne také co preferujú rôzne úpravy, vyzerajú o dosť staršie. Napríklad taká Jana Hrmi, tej by som povedala že je tak dobre vyzerajúca 40nička,a to je tuším o dva roky staršia odo mňa. Ja síce necvicim, ani sa nestravujem zdravo, ale vyzerám na svoj vek a možno aj mladšie, keďže autobus ár sa ma pýta ci lístok celý alebo polovičný, a pri nákupe alkoholu si pýtajú OP :D

maryetta
9. máj 2023

Toto je veľmi individualne a mnohe dievcata si za to mozu same.
Napr ked si pozriem miss. Mne vsetky pridu starsie 😂
Alebo ked boli nakupne maniacky a ukazali vek-mnohe vyzerali starsie.

Ale potom je tu aj ta druha strana. Kedy mnohe 40-50 rocne zeny vyzeraju super. Krasne. Prirodzene. Mladucke.
Mam kamaratku. Uz oslavi 50-tku ale vyzera stale krásne mladucko. Ze 10-15rokov dole kludne.

autor
9. máj 2023

ano starsie vyzeraju mladsie, ale tie mladsie ako tie starsie...je tahsie odhadnut vek od 25 do 45, ved pozrite na znamu show ruza...tie slecny vyzeraju dobre, ale na 45

solange7
9. máj 2023

Ano, niektore baby, ktore to prehanaju s perami a licnymi vyplnami vyzeraju naozaj ako ojazdene 40tnicky.
Prirodzene 40 rocne zeny pri nich vyzeraju omnoho lepsie.
Nehovorim o vacsine. Je to skratka sorta bab, ktore to naozaj prehanaju. Potom si clovek povie, ako budu vyzerat za 20 rokov... plapolajuce vytahane pery a ovisnute lica.

liusa82
9. máj 2023

možno preto to tak pôsobí lebo vyzerajú vyspelejšie.Ja tiež často neviem zaradiť vek mladých báb alebo aj pubertiačok.Ale celkovo aj mladí chalani sa mi zdajú starši a ked povedia že sú bud maturanti alebo majú pred 30,alebo po 20 tak často neverim. Aj plus 10 rokov navyše by som im tipla.Lebo pupek nabehnutý a lysina na hlave a to nie sú ešte ani ženáči ale mladí chalani😀No tak vyber si teraz

basska_b
9. máj 2023

Podla mna v tom bude nieco taketo 😃