Je Sage Bambino Plus vhodný pre začiatočníkov?
Dnes o 13:11
Už dlhšie si chcem doma robiť lepšiu kávu a zaujal ma Sage Bambino Plus. Nemám však skúsenosti s pákovými kávovarmi a neviem, či je vhodný aj pre začiatočníka.
Ak ho máte doma, boli ste s výberom spokojní? Ďakujem.

@anonym_autor nepoznam tuto znacku,ale ma najmenej reklamacii pocas prvych 2 rokov.Nemusi to byt zla volba.