Ako sa vám býva v Ochodnici?

majka2
13. apr 2020

ahoj dievcata co byvate v ohodnici planujeme sa tam.nastahovat a tak sa chcem spytat ako sa byva v ochodnici ste spokojne ako chodia spoje do ziliny ste spokojne zo skolkou a skolou?je tam dake detske.ihrisko ? ja mam 36 rokov syn 12 a dcera 5budem rada za kazdu odpoved

vyrobky123
13. apr 2020

@majka2 mám odtiaľ bývalú spolužiačku a raz som u nej bola na návšteve. 🤗 keď sme chodili do školy, to bolo minulý rok, hovorila že jej chodia každú hodinu vlaky do Žiliny, aj autobusom sa dobre dostala. Majú tam coop jednota supermarket, blízko je aj knm (menšie mesto) základná škola, materská škola, detské ihrisko tiež aj na túru sa dá, videla som dosť mladých rodiniek keď sme tam boli. Ak chceš niečo konkrétnejšie vedieť napíš opýtam sa jej

petrife
4. máj 2020

Ahoj, my tu bývame cca 3-4 roky a zatiaľ klop, klop, sa nám tu býva super 🙂 Mám dve deti 8 a skoro 2 roky, takže už mám otestovanú aj škôlku aj školu, obidvojo v pohode, nájdu sa síce všelijaké nedostatky, ale pokiaľ nie si taký ten večne ufrfľaný človek, tak v pohode, asi ako všade. Je tu jednota supermarket, v pohode sa dá nakúpiť, sortiment široký, hneď pri ňom je jedno detské ihrisko, také základné, hojdačky, preliezky, ale dá sa. Vlaky chodia cca každú hodinu aj do Čadce aj do Žiliny. Od vlaku ide väčšinou aj autobus na Vyšný koniec. Ono záleží aj od toho, v ktorej časti budete bývať, my sme hneď na začiatku Ochodnice, takže máme všade blízko aj na pešo, ale ak budete bývať na Vyšnom konci, tak to je trošku od ruky (ale tak tam to skoro vôbec nepoznám, zatiaľ som nemala potrebu tam ísť 🙂 ) Takisto tu je kostol, pošta, zubár, ale iní doktori už nie, to treba dochádzať. No a je to taká klasická dedina, kde najlepšie všetko vybavíš po známosti, ale keď nedáš pokoj, tak sa dá 🙂 Neviem, ak ešte by si potrebovala nejaké info, tak sa pýtaj, ak budem vedieť, odpoviem.