MUDr. Martiška a MUDr. Patyk

6. mar 2023

Dobrý deň, poprosím o recenzie k ORL Matiškovi ohľadom bežných ORL diagnóz a k chirurgovi Patykovi ohľadom "skrášľovacích" procedúr, konkrétne aplikácia botoxu. Sú dôslední? Sú odborníci? Sú ľudskí? Vopred ďakujem!

ajvy66
23. máj 2023

Ja som bola s dcerou u Martisku a arogantnejsieho doktora som este nezazila.

shee11
23. máj 2023

Preco? Martiska je vzdy srandovny, v pohode a da detom cukrik :D Na botox radsej do DermaPoint.

ajvy66
23. máj 2023

@shee11 mna najskor zdrbal, ze co som si to dovolila prist z ineho mesta ( pritom k nemu ludia z toho mesta chodia a pediatricka bola s nim dohodnuta, ze tam bude posielat akutne pripady) tak som sa mu slusne ospravedlnila, nato mi povedal ze co sa usmievam. No a dceru pri vystreni uplne zdeptal len preto, ze sa troska odtiahla ( nevedela co jej ide robit), zacal po nej vrieskat, ked sa chcela pozriet na mna nasilu jej drzal tvar a hovoril tu sa pozeraj mama ti nepomoze.
Mna je este aj teraz zle ked to pisem. Ja som bola v totalnom soku a s placom sme sli odtial obe.
A to nehovorim, ze dcere nic nedal ( az nasa pediatricka jej potom predpisala kvapky do ucha,).
Takze takato je moja skusenost s doktorom Martiskom.
Asi sa potreboval na niekom odbavit a vyventilovat skoda len, ze na vylakanom 8 rocnom dietati.

shee11
23. máj 2023

@ajvy66 aha. ja som bola viac krát u nho a ok. snazil sa aj srandovat a tak. mrzí ma tvoja skúsenost.