8 mesačná dcéra náhle odmietla prsník

jezi
5. nov 2013

moja osemmesacna dcera zo dna na den,nacakane odmieta prsniky.ked ju prilozim, strasne place, odtahuje hlavicku...trva to uz piaty den, nechce pit ani rano, ani ked zaspava, ani v noci...dovtedy sme s kojenim nemali ziaden problem, zaspavala pri prsniku, krasne pila cez den i v noci. flasu odmieta, nevie z nej pit, iba v zubkoch natahuje cumlik. bojim sa, aby nebola dehydrovana, davam jej cajik aj moje mliecko po lyzickach, ale polovica skonci na nej...velmi malinko cika. mate s tym niektorá skusenosti? ďakujem za rady

kuwait
5. nov 2013

Nedala s si nejaky krem a lebo vonavku a to ju odpudzuje? Moze byt ze ju boli brusko.Ked malo cika tak uz je dehydrovana s tym musis rychlo nieco robit.Ak tekutiny neprijima musis ist k lekarovi

anetkaadamko
5. nov 2013

@jezi môj to urobil ako 3 mesačný.......a do 21 mesiacov som mlieko odsávala, ale pil ho iba v noci..cez deň mlieko nechcel....

luba41
5. nov 2013

@jezi skontaktovať sa ihned s laktačnou poradkynou a prečítaj si zatial o štrajku http://www.mamila.sk/pre-poradkyne/materialy-pr...

jul11
5. nov 2013

@jezi nasa prestala pit postupne,ako sme pridavali prikrmy,ale tiez da sa povedat zo dna na den odmietla uz aj to jedno ranne kojenie,ale uz mala skoro 16mesiaocv,tak sme to neriesili. nema nejaku ranku,alebo neudrela sa? nasa padla na bradu a vtedy mala problem sat,lebo ju to bolelo,jest vedela a tekutiny tiez len na lyzicke,nechcela prsnik,ani flasku,lebo ju to bolelo. asi by bolo vhodne navstivit lekarat,akt o trva uz dlhsie a nema dost tekutin,aby nedehydrovala

mirkakab
5. nov 2013

@jezi nemôžeš byť tehotná?

jezi
autor
5. nov 2013

neviem o nicom, co by sa z mojej strany zmenilo. odkedy mam malicku, nepouzivam spreje, nefarbim si vlasy.nezmenila som ani jedalnicek.aj tehotensky test som si urobila a nic. ani sa malicka neudrela...samozrejme ze som s nou bola u lekara, pozrel ju od hlavy az po paty...odporucil neustale davat tekutinky trebars aj po lyzickach. tuhu stravu papka velmi dobre, az na tie tekutinky, tie do nej dostanem jedine lyzickou. starsiu dcerku som kojila s mensimi kriza dva roky, takze mam aj nejake prakticke skusenosti. ale do takejto miery ma to samu zaskocilo. najma v noci ked sa zobudi a place a place, ja si ju prilozim a ona aj v polospanku sa odtahuje a place este viiac....

katusradus
5. nov 2013

@jezi
môj sa takto odstavil keď mal 9 mes. proste zo dňa na deń

jezi
autor
5. nov 2013

@katusradus obavam sa,aby to aj u nas takto neskoncilo. ako rychlo sa naucil na flasku?

devedko
5. nov 2013

ahoj, ak to nie je strajk ktory trva par dni , neboli ju napr. usko?, vtedy deti nechcu pit pretoze pri sani maju bolesti, mozno nemusi mat ani zvysenu teplotu..., hrdielko, jazycek a sliznica v ustach je v poriadu?, nadalej skusaj prikladat ale nenut ju ,skus jej davat tvoje mliecko poharikom, viac toho vypije ako lyzickou a urcite skonzultuj laktacnu, vela stastia

katusradus
5. nov 2013

@jezi on už bol naučený na flašku, asi po mesiaci som mu dávala na večer UM