Ako odstaviť 16 mesačného syna?

helen2828
9. sep 2014

vedeli by ste prosim poradit aj s nocnym odstavenim 16mesacneho drobca,ktory ked uz chvilku place zacne zvrackat? UM urcite nemozem zaviest, lebo flasu odmieta, dakujem

katarinamarkova
9. sep 2014

@helen2828 16mes. moze kludne pit z poharika, neskusali ste doteraz?? ak nevie pit z normalneho pohara tak je x poharikov na ucenie....
kludne mozes svoje mliecko odstriekat, skusit umele, ale v tomto veku kludne aj obycajne kravske.
to vzdy ked place vracia?preco?

helen2828
autor
10. sep 2014

z poharika vie praveze krasne pit, ja mu dam aj vodicku, s tym problem nemam, len som sa chcela vyhnut radam typu - UM vo flasy ... on vracia ked place silno ako keby z brucha a vzdy ked ho chcem nechat chvilku sameho v postielke, to vzdy vracka po 2 minutach placu

moni244
10. sep 2014

ja som začala tak, nakojila som, zaspala, keď sa zobudila, nedala som jej prso, položila som si ju na seba, hladkala až zaspinkala, keď sa zobudila, nakojila som, potom nie a takto celú noc, prvá noc preplakaná, ale myslela som si že horšie to bude, na 3 sa mi už nezobudila, fľašu, UM nechcela, to som jej dávala aj z hrnčeka cez slamku, lebo len tak mi pije a potom sa mi odstavila úplne. Manžela som vyhnala z izby, psychicky sa prichystala na to, že sa nevyspím a moja malá mliekofilka to zvládla úplne super, na to, že sa mi budievala kažé 2 hodiny a zaspala len na prse, to išlo veľmi rýchlo