Ako sa volajú lieky na zastavenie tvorby mlieka?

tehulka_mk
23. júl 2012

Ako sa prosim vas volaju lieky na zastavenie tvorby mlieka?A daju sa kupit bez receptu? 😕

xenicka13
23. júl 2012

su na predpis, musis ist k dr., ked mas na to vazny dovod, ked nie, aby si potom nebanovala, deti na umelom mlieku maju vselijake problemy

kokorunecka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
melpomene
23. júl 2012

navoľno kúpiš asi iba homeopatiká ricinus comunis 30...keď budeš menej prikladať, či odsávať, mlieko by sa pomaly malo zastaviť samé...deti majú všelijaké problémy či už na UM tak i na materskom

75janka
23. júl 2012

a už nechceš kojiť, alebo ti dieťatko nechce piť? Ja som kojila 18 mesiacov a malý má teraz 2 a pol roka a mlieko stále mám , nemyslím veľa ale je....keď som bola za doktorkou - čo s tým povedala, že pokiaľ mi to vyslovene nerobí nejaké problémy - ťažkosti - bolesti, zápaly a tak - aby som to nechala tak - samo sa to upraví, lebo údajne lieky - teda injekcia na zástavu tvorby mlieka má veľa nepríjemných vedľajších účinkov .... ☹

jaruska6
23. júl 2012

Parlodel, ale sú len na predpis od lekára.

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lejlla
23. júl 2012

dnes som sa na to pytala gynekologa.su to hormonalne lieky,ako pise 75janka tak hovoril aj mne o vedlajsich ucinkoch tak radsej si odsavaj ak nechces kojit a postupne sa ti strati...