Ako zastaviť tvorbu mlieka?

nini1010
6. nov 2020

Ahojte,1 a pol rocny syncek sa mi pekne sam odstavil od kojenia,ale mne sa mlieko tvori dalej.Vedeli by ste mi poradit prosim,co pomaha na zastavenie tvorby mlieka?Dakujem

tinkerbell
13. nov 2020

@marisha99 výborne, držím palce. Myslím, že lepšie si sa nemohla rozhodnúť. A tvoja dcérka si to určite myslí tiež. ❤️

tinkerbell
13. nov 2020

@marisha99 mojej kamarátky dcéra a manžel majú veľmi silný atopický ekzém a jediné, čo im pomáha je hypermangánový kúpeľ a telová kozmetika Australian Bodycare + vylúčenie určitých potravín. Ten muž má ekzém na celom tele okrem tváre a raz mi hovoril, že jedine táto kozmetika mu pomáha a nesvrbí ho potom celé telo. Že už to používa roky.

borina19
13. nov 2020

Baby ešte sa opýtam, stretli ste sa niekedy s tým.... Mam dole ruky a aj keď sa pozriem do zrkadla tak mam také hrčky, jednu roznasirujem ale to jedno miesto nejde, mam to také zatvrdnute. Ale prsníky mam už voľnejšie, myslím ze mlieko sa stráca.

borina19
25. nov 2020

@silceb ahoj, chcem sa ta spytat ci si aj ty mavala po stlaceni bradavky taky tmavo zlty vytok...z druheho mi ide biele mlieko uz ale neodstrekujem skoro vobec ale z praveho mi ide to tmavo zlte. Neviem ci je to teda bezne pri ukoncovani...

silceb
25. nov 2020

Na to nespomínam. Ale viem, že keď som odsavala a mala som niečo upchate, tak mlieko bolo tmavšie. Treba riadne nahriat. Ja som nahrievali fenomén a potom rozmasirovat. Najlepšie ak ti to rozmasiruje muž. Mne to iba muž masírovali, ja som si to tak detailne nedokazala😅