Bolí odsávanie mlieka?

anjelik87
2. jún 2013

Boli odsavanie? Aka odsavacka je dobra ale nie elektricka. . Dakujem

adelajda2012
2. jún 2013

Podla mojich skusenosti a mojich kamosiek je najlepsia znacka medela a najhorsia avent. S tou sa mi vobec nepodarilo odsavat. Ani s rucnou ani s elektrickou. Ale sto ludi...

norcima
2. jún 2013

Odsavanie neboli 🙂 ja pouzivam avent a som spokojna 🙂

ivanakir
2. jún 2013

ja som pouzivala odsavacku mam pri oboch detoch a nebolelo a bola som spokojna 😀

bubelko
2. jún 2013

@anjelik87 boliet ma bolelo, ked som mala elektricku medelu. pri rucnej avent to bolo v pohode a aj vysledok bol lepsi ako pri medele. takze je to velmi individualne.

veronicka1901
2. jún 2013

Tak mne napriklad vyhovovala odsavacka avent. Baby Nova mne osobne vobec nevyhovovala, neodsala som s nou nic.

kiwi82
2. jún 2013

Možno len zo začiatku trošku bolí ale potom už nie. Zvykneš si. No ja by som radila určite elektrickú, predsa odsávať si každé tri hodinky aspon tých 20 minút to je s manuálnou makačka. odporúčam medelu mini elektric, ja som s nou odsávala 11 mesiacov. ja som si kúpila potom ešte jednu elektrickú a odsávala som obe naraz 😀

danim
2. jún 2013

ja som mala avent manualnu s masaznou silikonovou vlozkou- mna to odsavanie bolelo .. a az po case som zistila, ze tie ragady mam z nej.. mam citlivu pokozku. primar na novorod odd- ked sa mi narodila druha dcera mi to len potvrdil, ze ano zeny si vedia odsavackami velmi ublizit... pri druhej som ju nepouzila ani raz. pri prvej v uvode, potom som sa naucila odsavat rucne podla internetu- slo to este lepsie.... takze ja radim opatrne.. najlepsia odsavacka je dieta 🙂

a okrem toho som si odsavackou vytvorila taku nadproduciu mlieka, ze sa mi robili v 2 tyz intervaloch hrce, takze oxitocin injekcie.. zufalstvo.. no pomoc... nastastie som to zvladla ( homeopatika na znizenie mlieka + prestala odsavat ) a uz to bolo dobre.. pri druhej dcere som sa tomu uspesne vyhla.. prvu som kojila 15m, druhu stale ( ma 25 mes ).

pasteleria
2. jún 2013

ja som mala pumpovaciu od avent, bola super, nebolelo to, mala nemusela sa prilis namahat pri tom...

veronikasa
2. jún 2013

odsávanie nebolí, ale dokáže veľmi pomôcť! aj ja som mala avent a bola som s nou veľmi spokojná.

martina833
2. jún 2013

Mam rucnu odsavacku avent, skusala som raz a mala som dost. Ale bolo to v case, ked som mala poranene bradavky, cize asi preto ma to bolelo. Teraz sa radsej odstriekavam rucne, ked mam nejaky problem.

vonicka
3. jún 2013

Mna odsavanie s manualnou Aventkiu bolelo - na bradavkach. Strasne mi ich tahalo a mala som pocit akoby mi ich malo roztrhnut. Musela som vzdy na zaciatku strasne opatrne a pomalicky hybat tou packou, po par minutach si uz bradavky zvykli a slo to, ale nikdy som nejak extra neodsala napriek tomu, ze som mala vyraznu nadprodukciu (co mi potvrdila lak.t poradkyna z Mamily). Ked som prestala odsavat, ulahcilo mi to zivot 🙂