Chýba mi dojčenie

30. nov 2021

Ahojte moja malá bude mať 7 mesiacov a je už veľmi dlho na um ale mne začalo strašne chýbať kojenie ja mám síce mlieko ešte ale či to bude dobré to už nie a hrozne mi to teraz chýba 😢😢

cimage
30. nov 2021

Co ci bude dobre? Tvoje mlieko? To bude vzdy lepsie ako um. Dieta v nom ma vsetko co potrebuje a vytvara sa v nom presne to co dieta potrebuje.

inana11
30. nov 2021

Prečo je tvoje dieta na um keď ty máš mlieko? Nejak to nechapem …

autor
30. nov 2021

@inana11 Takto aby asi ste si nemysleli že som chcela prestať to vôbec len ja som začala mať veľké problémy s chrbticou aj som ležala kvôli tomu dlho v nemocnici a brala som lieky kde mi neodporúčali kojit tak som malú musela dať na um aj keď som nechcela a teraz proste už sa mi to mlieko netvorí ale keď si stlacim prsia ide mi mlieko a strašne mi je z toho smutno že nekojim že musím jej dávať um a tie lieky neberiem mesiac tak som chcela začať keď sa mi prečistí telo len neviem ako aby sa mi tvorilo viac mlieka

zuzkagg
30. nov 2021

Myslím že najlepšia rada je len prikladať a prikladať 🤷‍♀️

autor
30. nov 2021

@zuzkagg chcela som skúsiť najprv odsavat či by sa to nerozbehlo

zuzkagg
30. nov 2021

Prioritne by som prikladala a odsávanie len ako doplnok, ono je to aj o tej chémii medzi tebou a dieťatkom, to ti odsávačka nevytvorí

autor
30. nov 2021

@zuzkagg ďakujem za radu lebo skúšam odsavat a ide mi mlieko tak ťažko po kvapkách tak neviem či sa spustí 😟😟😟😟

cimage
30. nov 2021

Treba vyskusat co najviac prikladat. Bradavky a dvorce su senzory, ktore reaguju na potreby dietata. Ak je dieta dlhsie na um, tak mozno nebude mat zaujem, kedze z flase to tecie samo a pri kojeni musi to mlieko vytiahnut. Je mozne, ze sa to rozbehne, ale ak nie, netreba si to pripustat, nie vzdy sa podari kojit. Drzim palce

petamich
30. nov 2021

a skusila by som okrem prikladania aj podporit benediktom, senovkou, hroznovou stavou - mne to funguje, ked mam obcas menej

inana11
30. nov 2021

Ja keď niekam potrebujem ísť tak dennpeedtym pijem Vineu a rano odsajem rychlo a dost… treba ozaj skusat prikladať,veľa pit,možno sj takéto a uvidis… kolko si nekojila? Lebo je fakt že možno už to satie dieta bude odmietať… ale nerobila som tragédiu,dokojila si kolko si mohla🙏

greta2017
30. nov 2021

rozumiem ti...aj mne chyba kojenie. Musela som malu odstavit v 7 mesiaci (kvoli mojim zdrav.problemom) a ked si pozriem fotku posledneho kojenia stale mi vojdu slzy do oci. Ja uz kojit nemozem, mlieko mi prestalo sa tvorit po par dnoch a uz su to presne 2 mesiace co ju nekojim. Ale ty ak mozes, porad sa s dr. a smelo pokracuj. Drzim palce

nevenka
30. nov 2021

Na rozbeh mlieka este takto neskor vyakusaj aj moringu v kapsuliach, mna zo senovky strasne nafukovalo, ani to nemalo takto neskor efekt, ale ta moringa mi tak zaucinkovala, ze mi same mlieko zacalo tiect, ako uplne na zaciatku. Ale skua prikladat, ja by som podporila aj odsavanim. Lebo mozno, ked je dieta uz zvyknute na flasku, nebude chciet. Neviem. Ale keby tieklo riasne, mozno by sa chytilo. Drzim palce!

autor
30. nov 2021

Ďakujem baby krásne vyskúšam mne by stačilo aj aby som jej odsavala a pila by to stále je to zdravšie ako im

gabikal146
2. dec 2021

Dobrý deň Vám prajem, môžem Vám poskytnúť nejaké info ako profesionálna laktacna konzultantka. Napíšte mi prosím súkromnú správu, v prípade záujmu.
;)