Čo ak mám jeden prsník menej naliaty ako druhý?

dominika47
4. sep 2019

Ahojte maminkychcem sa opýtať. Budem mat zachviľu dvoj mesačnú dcérku plne kojeniu len v praví prsník mam menej naliaty ako ten ľavý.. Neviem co stým ci s ami ešte náplní alebo mam ísť doktorovi? Za radi budem veľmi vďačná

diewcatqoo
4. sep 2019

Ahoj, nedavas jej z toho laveho prsnika pit viac? Ak jej davas viac z jedneho, tak moze sa stat, ze prsnik je tym padom viac stimulovany a tvori sa v nom viac mlieka. Cize sa ti moze zdat viac naliaty ako ten druhy.
Ak je babo spokojne a mliecko jej staci a ak teba prsnik neboli, netreba s tym urcite utekat k lekarovi 🙂 ono po case sa tvorba mlieka ustali a mlieko sa ti bude tvorit podla potreby dietata. Takze prsniky sa prestanu tak nalievat ako na zaciatku. To ale neznamena, ze sa prestane tvorit mlieko ;)

michaella94
4. sep 2019

Urcite davaj pozor na striedanie prsnikov aby si nepreferovala jeden viac...ak aj napriek tomu sa tvorba neuoravi nerob si z toho tazku hlavu...ja som druheho syna kojila 2,5 roka z toho 2 roky len z jedneho prsnika a úplne mu stačilo...mne vsak druhy prsnik syn sam odmietal....drzim palce 😃

ruzasipova
4. sep 2019

@dominika47 V prsnikoch sa nachadza 13-15 mliecnych zliaz a je normalne, ze ich neni narovnako. Preto sa ti v jednom tvori viac mlieka a je aj naliatejsi.

siska53
4. sep 2019

@dominika47 to tak byva.. skus si z neho odsavat, ked mas malu na tom.lepsom. ja som.si tak ten horsi stimulovala.. neskor uz nebolo treba, okolo pol roka mala.pila uz pekne na striedacku a nebolo badat rozdiel, pekn sme sa kojili do 2 r. a z oboch

dominika47
autor
5. sep 2019

Ďakujem vám veľmi pekne za radi dúfam ze to zvládneme 😘😊