Dieťa (3m) sa vyžaduje kojiť iba poležiačky

saraandsara
24. jún 2020

Ahojte,
Pred par dnami som spozorovala, ze syncek (3m) velmi nerad sa chce kojit posediacky. Ak ho prikladam je to velky plac a boj. Akonahle si s nim lahnem do postele krasne sa napapa poleziacky.
Po skusenosti s prvym dietatom by som nerada kojila iba poleziacky (aj ked je to extra pohodlne). Preco syncek takto odmieta kojenie? Celkom nefunguje, ze vsak bude hladny napapa sa aj posediacky, kedze vie byt dlho bez mliecka. Nechcem aby si vyzadoval iba kojenie v posteli (prvy syn bol taky a bolo to narocne).

rmm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
saraandsara
autor
24. jún 2020

@rmm on sa doteraz krasne kojil aj po sediacky aj poleziacky (v noci alebo ked sme isli spat). Len par dni dozadu su to taketo velke place ked chcem kojit po sediacky

kopytko03
24. jún 2020

Aj moja taká bola ako malá. Tak som kojila poležiačky.

saraandsara
autor
24. jún 2020

@kopytko03 ale ked sme vonku tak to je velmi neprakticke

kopytko03
24. jún 2020

@saraandsara možno pomôže si aspoň zo začiatku plánovať prechádzky medzi kojeniami. Potom už ako bude rásť a bude jesť aj iné jedlo, sa to bude dať zvládnuť 🙂

remaadja
24. jún 2020

@saraandsara okolo 3 mesiaca zvyknú deti štrajkovať (vymýšľať pri kojeni), chvíľku by som vydržala po leziacky, ale stale skúšaj aj iné polohy. Napríklad futbalová poloha. Dieťa si podlož a nasmeruj pod pazu, ono leží a ty sedíš. Vyskúšaj

gejbrel
26. jún 2020

@saraandsara ahoj. Ja som kojila rok po leziacky. Za mna super. Keď sme niekde šli snažila som sa ho chytiť tak aby aj mne bolo dobre aj jemu.