Dlhodobé užívanie Motilia

natalyas
2. máj 2013

Ahojte. Je tu niekto,kto dlhodobo uzival Motilium lingual? Zaujima ma, ci sa u vas alebo babatka neprejavili vedlajsie ucinky. Ja ho beriem 2mesiace a bojim sa, aby sa to neodrazilo na mojom alebo dcerkinom zdravi. V poslednej dobe mala problemy s bruskom, stale ju nafukovalo a.dost plakala, tak ma napadlo, ci to s tym nemoze suvisiet. Dakujem

cicamica1980
2. máj 2013
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.

ahoj, ja beriem asi 9 tyzdnov a asi aj dlho este budem, bo chcem udrzat to mlieko /stale nemam dost/ a chcem kojit aj popri zavadzani prikrmov. negativne ucinky nevidim ziadne ani na mne ani na dcerke

lalus
2. máj 2013

ja beriem rok...bez problémov u mňa či malého 😉

slavik
3. máj 2013

@lalus koľko tabletiek berieš? Ja užívam Costi už 4 mesiace a podarilo sa mi znížiť z 9 tabletiek zatiaľ na 5. Tiež nebadám žiadne vedľajšie účinky. Len som zatiaľ nedostala menštruáciu tak možno to súvisí s užívaním týchto liekov.

lalus
3. máj 2013

@slavik dlho som brala 9, aktuálne som na 6 a dúfam, že raz sa toho úplne zbavím. MS som mávala tak nepravidelne, každé 2-3 mesiace 😅 a určite to súvisí s tabletkami a dojčením ako takým 😉

boka79
3. máj 2013

ahoj aj ja beriem uy dlhsie a nebadam yiadne ucinkz ani na mne ani na dietati, teray som na 4.

oliverka
3. máj 2013

Costi som brala asi pol roka. Začala som na 6, potom klesla na 3. Bolo dosť obtiažne to znižovať, aby mi zostalo aj mlieko. 😒 Keď sme začali s príkrmami, prestala som ho brať úplne a - čudujsasvete - mlieka mám stále dosť 🙂 Bez Costi fungujeme asi 3 mesiace, menzes nemám ešte vôbec.

naky
11. aug 2013

Ah ☹ ja beriem 16.. 4x4.. brala som 3x3, ale prestalo to ucinkovat, tak som zvysila na 3x4.. chvilko to islo a potom zase nic, strata mlieka.. tak som zacala brat 4x4... asi sa toho nikdy nezbavim.. vsetci znizuju a ja zvysujem..

eveenka
31. aug 2013

@natalyas beriem vyse roka mliecka je habadej, beriem 3 denne ale castokrat zabudnem si dat tabletku 🙂 niekedy si dam aj sve naraz 🙂 ziadne vedlajsie ucinky nie su 🙂