Dojčenie 3+

3. apr 2024

Peosim koji tu niektora dietatko starsie ako 3 roky?
Mala ma 3roky a mesias a stale sa na noc a v noci cca 3x koji...akoze nevadi mi to ,nepyta inde, ale rada by som odstavila hlavne bez placu a prebdenych noci( mam silny tetaniu takze bez spanku byt nemozem a takot my hned po zobudeni zaspi cize spim hned aj ja...som na nu sama a nemam koho ppziadat aby bola s nim v noci miesto mna :/ podarilo sa niektorej odsyavit aj bez placu prosim?
Povzbudte ma🙏

majlo1234
3. apr 2024

Mne, v 2,5 roku, tiez sim uz len v noci a na uspavanie davala. Syn plne komunikuje a rozumie, den predtym som ho pripravovala, ze mlieko uz nebude v noci. Raz sa zobudil, zopakovala som a bolo. U nas bol ale silny argument, ze som tehotna a potrebujem mlieko pre dalsie babo, vyskusaj vymysliet nieco, co zaberie dcerke.
No a este sme pred spanim vymenili mlieko za kapsicky ovocne. Prve mesiace pytal aj v noci jednu, to som mu dala a spal dalej

reanda
3. apr 2024

ak ti to nevadi, preco chces odstavovat? ved to nechaj tak, ona sa odstavi aj sama.. ak sa dojci uz len v noci, nemusi to uz ani dlho trvat.. a budes to mat uplne bez problemov

kiki68
4. apr 2024

Ja som teraz v 3,5 roku odstavila, uz to bolo hrozne to nocne vstavanie a mala som malo mlieka a on na etapy isiel po 15 min, takze sa nedalo spat ani jemu a ani mne. Ale keby mi to dalej neva, tak s tym idem dalej a vyspime sa. Len u nas to zacalo dost narusat spanok. Ako co si myslia dalsi je mi u prdele. Nas hovori cele vety, takze sa s tymi prsami bezne rozpraval, pripadne o nich kvetnato rozpraval, nakolko pre neho je to prirodzena vec. Keby mam viac mlieka, tak yo ani nestopnem. Lenze tu u nas bol dopyt vacsi ako ponuka