Dojčenský štrajk

anyka2110
14. jan 2022

Ahojte,
Za nem od zaciatku, prve dieta som kojila 8m, potom sa to pokaslalo,odmietala prsnik,len v spabku sa kojila az to padlo cele...lebo som skusila cajik z flasky 🤦
Druhu dceru som kojila rok a pol a nepamatam si ziaden strajk
Tretie babo ma 4m a strajkuje uz par dni..cumel maval minimalne, no teraz sme boli v nemocnici cely tyzden, prve dni ma vycucal riadne, z nervov,stresov a smutku som mala fakt skoro prazdne prsia a on furt na mne visel...potom sa vsak prsia rozbehli a odvtedy su stale plne a on malo co pije, strajkuje totalne, zase sa riadne napapa len v spanku....z mamily stranky o strajku sedia vsetky priznaky 🤦😂 trva to uz asi 3dni, posediacky nie,loleziacjy nie...rev neskutocny...mam sa bat ze ide o zaciatok konca dojcenia ci len cakat ze to prejde? Cumel mu samozrejme obmedzim na minimum...vdaka za rady 🙏

elizabeth22
15. jan 2022

@anyka2110 skús ponúkať častejšie, asi je to len obdobie, ja som tiež zažila už niekoľko štrajkov, momentálne sme zaviedli príkrmy a menej chce prsník, cucne odtiahne sa a taký kolobeh. Ono to prejde, keď má dobrú náladu ponúkaj 😉

nucky
15. jan 2022

Ak si neviete rady, zavolajte si laktacnu poradkynu. Mne pomohla, aj keby len online vas usmerni, vzdy lepsie. My sme takto prekonali znizovanie toku mlieka a aj jeden dojcensky strajk okolo 3-4 mesiacov. Drzim palce

zuzkagg
15. jan 2022

@anyka2110 tiež odporúčam laktacnu poradkyňu, moja mala 10 týždňov, keď som myslela, že končíme s dojčením, teraz má 15mesiacov a stále sa dojčí. Ale fakt je, že mala dlho obdobie, kedy prso chcela len v polospanku, normálne ked zbadala prso, tak rev odusu, ani za nič do pusy. A ako sme začali s prikrmami, tak sa to úplne otočilo, odvtedy by bola najradšej stále na ceciku 😂🙈

anyka2110
autor
15. jan 2022

@zuzkagg mam znamu laktacnu tak mozno sa jej ozvem...v noci a dnes doobedu po 100rokoch sa ako tak napapal v sede 🤩 kiezby bol koniec strajku 🙏 ak nie tak si ju zavolam