Jeden prsník je väčší ako druhý

faklosko
18. apr 2023

Zdravim vas.Potrebujem radu,jeden prsnik mam vacsi ako druhy a nevyzera to dobre v tricku.Je to zle na oko.
Ten vacsi som na zaciatku odsavala,z mensieho nie,lebo netrebalo.
Potrebujem radu,lebo v lete budem chodit v oversize svetroch 🤦‍♀️🤦‍♀️😁

gabriela2952
18. apr 2023

@faklosko ja to mam tiež, ale odjakživa nielen odkedy kojím. Podľa mňa sa stým nedá nič robiť bohužiaľ. Jedine opka. A to ja mam fest viditeľný rozdiel. Ale už som si zvykla a kašlem na ľudí 😀

jana0215
18. apr 2023

@faklosko ja síce nekojím, ale od kedy mi prsia v puberte narástly, vždy som mala jeden asi o pol čísla väčší ako druhý. Nikdy to nejak extra problém nerobilo, nosím aj šaty, aj tielka... ono nik si to podľa mňa za bežných okolností nevšimne, určite minimum ľudí, ktorých za to leto stretneš, pokiaľ nemáš rozdiel 2-3 čísla 😁 Úprimne, na sebe to vidím iba ja a muž si to všimol až potom, ako som mu to raz spomenula. Ani mama, ani nik z rodiny to nejak neeviduje, alebo aspoň to nikdy nekomentoval. 🙂 A ak kojíš, tak to sa už tobôž nemáš za čo hanbiť. 😉

faklosko
autor
18. apr 2023

Tak dakujem za rady baby,kojim este stale a je to dost viditelne,ked si to vsimla aj blizka rodina 😁 snad sa mi to upravi po ukonceni kojenia.
Bud si na to zvyknem,alebo budem zakuklena v dome medzi styroma stenami 😁😁😁

huginko
18. apr 2023

@faklosko ja som to mala počas kojenia, a to bol brutal rozdiel. Po skončení kojenia sa to upravilo. Nevidno rozdiel. Neboj

syslik81
18. apr 2023

ja som kojila len z jedneho a ten bol mega velky a ten druhy taky chudak jak adoptovany ... v lete som bola aj na kupku a bolo mi to jedno .. hlavne ze mi dcera hladom neumierala ... po odstaveni sa vratili do normalu zila vacsi sa prisposobil mensiemu a nie naopak 😂

andrejka1974
18. apr 2023

@faklosko ma to veľa žien a vermi dá sa s tím žiť normálne je to preto že vaxsi je vždy to kde je srdce ,aby sa zmestilo

simca06022011
18. apr 2023

Mam aj ja a pohybujem ze si to niekto všimne....

jana0215
18. apr 2023

@andrejka1974 ja mám ľavý menší, takže mne to nesedí 😆

maranta_leuconeura
19. apr 2023

@andrejka1974 srdce s tym nema nic, to je ulozene v hrudnom kosi. To by potom bolo viditelne aj u muzov, co nie je

vasjar
19. apr 2023

@faklosko mne sa to stalo pri prvom dieťati. Keď som kojila, 1 prsník sa mi zapálil, museli ho rezať, mlieko sa stratilo, a tým sa a lj prsník zmenšil. Bolo to vidno, a keď prišlo leto, plavky v tváre trojuholníka nepripadalo v úvahu. Musela som si kúpiť také tie lambadove

orini
19. apr 2023

Vitaj v klube 😂

richie233
Odpoveď bola odstránená
Zobraz