Jeden prsník mám väčší. Čo mám robiť?

nomci
26. jan 2015

Ahojte maminy. Neviem, ci sa uz niektora z vas stretla s tymto, no jeden prsnik mam od porodu o dost vacsi, nez druhy. Z toho mi ide aj mliecko lepsie. Aj ked striedam prsia, nezmenilo sa nic. Jedno je stale o dost vacsie. Zmizne mi to? Co mam robit? 😢

rachel36a
26. jan 2015

Skoro kazda zena ma rozdielne prsia, niekomu to vidno viac, niekomu menej, tym ze kojis je to viditelnejsie....nic s tym neurobis...ja mam rozdiel v kosikoch o jedno cislo

mamainprogress
26. jan 2015

Ahoj, ja mam tiez veliky rozdiel. Rozdiel sa zacal ukazovat, ked som uz menej dojcila, ked mal syn zhruba rok a pol. Jeden prsnik ostal rovnaky ako pred porodom a jeden sa uplne zmensil. Bola som aj na sono vysetreni, lekarka mi povedala, ze sa mi uplne stiahla zlaza na minimum.
Nie je to vyhra, co ti poviem, tento rok som na sebe plavky nemala ani raz, pretoze je to vidiet. Kvoli tomu sa zamyslam do buducna aj nad chirurgickou upravou poprsia.

acer11
26. jan 2015

1.tešiť sa 😀
2.nezmizne 😖
3.smer plastická chirurgia,iné riešenie neexistuje 😎

barbyes
26. jan 2015

ja som to tiež mala a upravilo sa mi to 🙂 skús čo najviac prikladať k menšiemu prsníku aby sa začalo v ňom viac tvoriť mliečko a presne ako píšeš, striedaj, poprípade si to aj píš ak si nepamätáš z ktorého si naposledy dojčila a malo by sa Ti to upraviť 🙂 z toho čo máš naliate viac by som sa dočasne pokúsila neodsávať ak to naozaj nebude nutné lebo tým zasa podporuješ tvorbu mlieka tak nech sa Ti zbytočne nenalieva viac ako je nutné 🙂 držím palce 😉

oladuna
26. jan 2015

Ak ta to bude dalej trapit tak nerozmyslaj a utekaj na plastiku.boli to ako svina ale vysledok je super 😀

zdena12345
27. jan 2015

ja dava vzdy ako prvy ten mensi a plnsi uz len na dokrmenie. rozdiel je stale ale mensi. uvidime po odstaveni...

dijefcatko
27. jan 2015

pozor na radu, že z plného prsníka kojiť menej, alebo len na dokŕmenie a používať najprv ten menší. môžeš si znížiť takto tvorbu a to výrazne. kým kojíš, nerieš, dojčenie je dôležitejšie. a potom podľa toho, ako sa rozhodneš a ako sa situácia vyvinie 😉